پیام تسلیت سیدهادی خامنه‌ای به دکتر زهرا رهنورد
پیام تسلیت سیدهادی خامنه‌ای به دکتر زهرا رهنورد

حجت الاسلام والمسلمین سیدهادی خامنه‌ای در پیامی درگذشت پدر زهرا رهنورد را تسلیت گفت. به گزارش روابط عمومی مجمع نیروهای خط امام سیدهادی خامنه‌ای در این پیام آورده است: توفیق آن مرحوم در یک عمر تلاش و خدمت صادقانه و تربیت فرزندان صالح بویژه پرورش شخصیت فرهیخته و دانشمندی همچون جنابعالی و صبر و مقاومت […]

حجت الاسلام والمسلمین سیدهادی خامنه‌ای در پیامی درگذشت پدر زهرا رهنورد را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی مجمع نیروهای خط امام سیدهادی خامنه‌ای در این پیام آورده است: توفیق آن مرحوم در یک عمر تلاش و خدمت صادقانه و تربیت فرزندان صالح بویژه پرورش شخصیت فرهیخته و دانشمندی همچون جنابعالی و صبر و مقاومت بر مشکلات و محدودیت‌ها صدقه جاریه‌ای که برکات آن موجب تسکین و علوّ درجات ایشان خواهد بود.

متن این پیام که در اختیار کلمه قرار گرفته به شرح زیر است:

انالله و انا الیه راجعون

سرکار خانم دکتر زهرا رهنورد

ضایعه درگذشت پدر ارجمندتان موجب تأسف و تأثر گردید. توفیق آن مرحوم در یک عمر تلاش و خدمت صادقانه و تربیت فرزندان صالح بویژه پرورش شخصیت فرهیخته و دانشمندی همچون جنابعالی و صبر و مقاومت بر مشکلات و محدودیت‌ها صدقه جاریه‌ای که برکات آن موجب تسکین و علوّ درجات ایشان خواهد بود.

اینجانب مصیبت وارده را صمیمانه به والده محترم و حضرت‌عالی و جناب آقای مهندس میرحسین موسوی و سایر بازماندگان تسلیت گفته و رحمت واسعه الهی را برای آن مرحوم آرزومندم.

سیدهادی خامنه‌ای