سیدهادی خامنه ای در دیدار با دختران میرحسین و رهنورد : شرایط امروز دوران عبرت و تجربه برای مردم ایران است..
سیدهادی خامنه ای در دیدار با دختران میرحسین و رهنورد : شرایط امروز دوران عبرت و تجربه برای مردم ایران است..

خط امام : در پی هتک حرمت و ضرب و شتم دختران میرحسین موسوی نخست وزیر دفاع مقدس در روز عید غدیر حجت الاسلام والمسلمین سید هادی خامنه ای دبیر کل مجمع نیروهای خط امام به همراه اعضای سازمان جوانان این مجمع دوشنبه ششم آبان ماه به دیدار دختران میرحسین موسوی رفتند. به گزارش خط […]

خط امام : در پی هتک حرمت و ضرب و شتم دختران میرحسین موسوی نخست وزیر دفاع مقدس در روز عید غدیر حجت الاسلام والمسلمین سید هادی خامنه ای دبیر کل مجمع نیروهای خط امام به همراه اعضای سازمان جوانان این مجمع دوشنبه ششم آبان ماه به دیدار دختران میرحسین موسوی رفتند.

به گزارش خط امام در این دیدار دختران میرحسین موسوی به تشریح برخورد صورت گرفته با ایشان در روز عید غدیر پس از ملاقات با والدینشان پرداختند.

در این دیدار دختران میرحسین موسوی اظهار داشتند که مامور زنی که موجب این مشکلات شده پیش از این نیز سابقه ایجاد مشکلاتی چه در بیمارستان و چه در سایر ملاقاتها داشته است. آنها به وقوع این رفتار به صورتی مختصر تر قبل از ورود به خانه و پیش از ملاقات هم توسط همین مامور اشاره کردند گفتند در هنگام خروج و بازرسی بار دوم و با توهین ایشان برای در آوردن لباس و مقاومت دختران در برابر این خواسته این تنشها آغاز شد.

بر طبق اظهارات دختران موسوی و رهنورد ، والدینشان هم اکنون دچار انواع محدودیتها در دسترسی به رسانه ها هستند، تنها دسترسی به تلوزیون دارند و از دسترسی به کلیه روزنامه ها و مطبوعات محروم هستند و ماموران در هفته های اخیر از پذیرفتن کتاب و مجلات ممانعت عمل آورده اند و از نارسایی رسیدگی به روند درمانی و ناراحتی های جسمانی مهندس موسوی صحبت کردند.

در این دیدار سید هادی خامنه ای از چگونگی گذراندن اوقات طولانی زندان خانگی میرحسین موسوی و خانم رهنورد که ارتباطشان با فضای بیرون قطع است سوال کرده و بخشی ازخاطرات زندان خود از جمله چگونگی گذران مدتهای طولانی انفرادی را که با قرائت سوره جمعه بوده است بیان نمود . ایشان همچنین با اشاره به مجموعه بیانیه ها و سخنرانیهای مهندس موسوی، این صحبتها را از جمله راه حلهایی که ایشان برای بیرون رفتن از بحرانهای که کشور با آن مواجه است ارائه داده اند را کلیدی و مهم توصیف نمود. حجت الاسلام و المسلمین سید هادی خامنه ای تاکید کرد: تاثیر این مجموعه و این راه حلها همیشه در فضای سیاسی کشور باقی خواهد ماند. ایشان همچنین، مهندس موسوی را فردی صبور و امیدوار توصیف کرد که حتی درحالیکه بسیاری از نیروهای اصلاح طلب از وضعیت حاکم بر کشور نا امید بودند با خوشبینی وقایع و شخصیتها را مورد توجه قرار می داد و راهها را بسته نمی دید. اگرچه همیشه به علت مواضع ایشان و طیف فکری که در آن قرار داشتند مورد حمله گروهها و بعضی شخصیتها قرار داشته است. ایشان مهندس موسوی را فردی امین دانست که به چارچوبهای تشکیلاتی معتقد هست و از همین رو معتمد شهید مظلوم دکتر بهشتی نیز بودو عنوان نمودند که علی رغم اینکه ایشان دستگاه حمایتگری نداشتند همان دوستهایی که از ابتدای انقلاب یار ایشان بودند به همراه مردم حامی ایشان شدند و این حرکت بزرگ اتفاق افتاد.

اقای سید هادی خامنه ای این دوره را دوره دشوار عبرت و تجربه برای مردم ایران دانست و اظهار امیدواری کرد که تجربه تلخ تحمل این رنجها نتایج شیرینی برای همه مردم ایران داشته باشد و به زودی شاهد آزادی همه زندانیان سیاسی و محصورین باشیم. در پایان ایشان ضمن آرزوی صبر و پایداری برای خانواده های زندانیان سیاسی مقاومت دختران مهندس موسوی انهار ستود و برای سلامتی و ازادی محصورین دعا نمود