پیام تسلیت جوانان مجمع نیروهای خط امام به جوانان حزب موتلفه اسلامی
پیام تسلیت جوانان مجمع نیروهای خط امام به جوانان حزب موتلفه اسلامی

در پی در گذشت جناب آقای حاج حبیب الله عسگراولادی سازمان جوانان و دانشجویان مجمع نیرو های خط امام (ره) با صدور اطلاعیه این ضایعه را به جوانان و دانشجویان حزب موتلفه اسلامی تسلیت گفت. متن پیام به شرح زیر می باشد. جناب آقای حاج حبیب الله عسگراولادی یکی از یاران قدیمی و فداکار امام خمینی […]

در پی در گذشت جناب آقای حاج حبیب الله عسگراولادی سازمان جوانان و دانشجویان مجمع نیرو های خط امام (ره) با صدور اطلاعیه این ضایعه را به جوانان و دانشجویان حزب موتلفه اسلامی تسلیت گفت.

متن پیام به شرح زیر می باشد.

جناب آقای حاج حبیب الله عسگراولادی یکی از یاران قدیمی و فداکار امام خمینی و مجاهدی استوار در سالهای سخت مبارزه با حکومت پهلوی و یاوری خستگی ناپذیر برای محرومان و مستضعفین بود. آن مرحوم یکی از مخلص ترین مبارزین با رژیم ستم‌ شاهی و از عاشقان حضرت امام خمینی بود. انصاف و مهربانی ، بی تکلفی و تلاش برای رضای خداوند از ویژگیهای برجسته ایشان بود که بی شک تحصیل مشی ایشان برای فعالان عرصه های سیاسی و اجتماعی به خصوص جوانان میتواند منشا خیر و اتفاق نظرهای مبارکی باشد.

سازمان جوانان و دانشجویان مجمع نیرو های خط امام (ره)ضمن عرض تسلیت فقدان آن مرحوم به خانواده محترم و شما جوانان و دانشجویان حزب موتلفه اسلامی از خداوند متعال رحمت و غفران الهی و حشر با ائمه اطهار را برای ایشان مسئلت می نماید.

91305_489