مدرسه ای  برای کودکان کار و خیابانی
مدرسه ای  برای کودکان کار و خیابانی

جمعیت دفاع از حقوق کودکان کار یکی از مراکز غیردولتی حمایت و آموزش کودکان کار در تهران است که با کمک های مردمی اداره می شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام به نقل از وب سایت خبری تحلیلی فرارو :  جمعیت دفاع از کودکان کار و خیابان سازمانی غیر دولتی است که اعتقاد […]

جمعیت دفاع از حقوق کودکان کار یکی از مراکز غیردولتی حمایت و آموزش کودکان کار در تهران است که با کمک های مردمی اداره می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام به نقل از وب سایت خبری تحلیلی فرارو :  جمعیت دفاع از کودکان کار و خیابان سازمانی غیر دولتی است که اعتقاد دارد کار فعالیتی غیر ضروری برای کودکان می باشد که آن ها را از داشتن زندگی عادی دردوران کودکی محروم می کند و آسیب های جدی و جبران ناپذیری به لحاظ روحی و جسمی به آن ها وارد می آورد.

روزانه کودکان زیادی که اغلب آنها کودکان کار و خیابان هستند در این مرکز توسط تعدادی افراد داوطلب آموزش می بینند. طبق آمار های رسمی حدود پنجاه و چهار هزار کودک و طبق آمارهای غیر رسمی حدود 3 میلیون و هشتصد هزارکودک جامانده از تحصیل در ایران وجود دارد. این گزارش تصویری را مرضیه حیدرزاده عکاس مهر تهیه کرده است.

گفتنی است برای کمک به آموزش و حمایت از این کودکان می توانید با شماره: 55863184 (021) تماس و یا با آدرس: تهران، پاسگاه نعمت اباد، خيابان متين، نبش کوچه طاهرى، پلاک 54 مکاتبه کنید