دکتر ظریف با فرزند امام موسی صدر دیدار کرد
دکتر ظریف با فرزند امام موسی صدر دیدار کرد

محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان که برای انجام سفری رسمی در لبنان به سر می‌برد با سید صدرالدین صدر، فرزند امام موسی صدر دیدار و گفت‌وگو کرد. به گزارش خط امام  به نقل از ایسنا، وزیر امور خارجه کشورمان و سید صدرالدین صدر در بیروت آخرین تحولات درباره پیگیری سرنوشت امام موسی صدر […]

محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان که برای انجام سفری رسمی در لبنان به سر می‌برد با سید صدرالدین صدر، فرزند امام موسی صدر دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش خط امام  به نقل از ایسنا، وزیر امور خارجه کشورمان و سید صدرالدین صدر در بیروت آخرین تحولات درباره پیگیری سرنوشت امام موسی صدر را بررسی کردند.

دو طرف در این دیدار بر ضرورت پیگیری جدی سرنوشت امام موسی صدر تاکید کردند.

وزیر امور خارجه کشورمان هم‌چنین در دیداری با نبیه بری، رییس مجلس لبنان، نگرانی درباره سرنوشت امام موسی صدر را نگرانی مشترک دو کشور دانست و برتلاش جمهوری اسلامی ایران در زمینه تعیین وضعیت امام موسی صدر و همراهان مفقود وی تاکید کرد.

پیش از این وزیر امور خارجه کشورمان دیداری نیز با خانواده و اعضای موسسه فرهنگی تحقیقاتی امام موسی صدر در تهران داشت.

در این دیدار خانواده امام موسی صدر گزارشی از آخرین پیگیری‌های به عمل آمده در پرونده امام موسی صدر را ارائه کردند و با توجه به تحولات منطقه به ویژه تغییرات حاکمیتی در لیبی راه‌های مختلف تسریع و تسهیل آزادی امام موسی صدر را بررسی کردند.

وزیر خارجه نیز در این دیدار با حمایت از تلاش‌های انجام شده بر عزم وزارت خارجه در این باره و تعیین نماینده ویژه‌ای برای پیگیری مساله تاکید کرد