کوچکترین عکاس گلدن گلوپ
کوچکترین عکاس گلدن گلوپ

خط امام : اهدا کنندگان جوایز و مهمانان  هفتادو یکمین دوره ی مراسم گلدن گلوب مقابل   56 عکاس  عبور کردند تا آنان پوشش دهنده ی مراسم برای مجلات تمام دنیا،آژانس های عکاسی و سایت های خبری و شبکه های تلویزیونی باشند اما فضا برای این عکاسان محدود است و بیشترشان  در کار  عکاسی کهنه کارو […]

خط امام : اهدا کنندگان جوایز و مهمانان  هفتادو یکمین دوره ی مراسم گلدن گلوب مقابل   56 عکاس  عبور کردند تا آنان پوشش دهنده ی مراسم برای مجلات تمام دنیا،آژانس های عکاسی و سایت های خبری و شبکه های تلویزیونی باشند اما فضا برای این عکاسان محدود است و بیشترشان  در کار  عکاسی کهنه کارو حرفه ای هستند.

.به گزارش خط امام به نقل از کافه سینما  در میان این عکاسان حرفه ایی پسری هشت ساله به نام  آنتونی مولینا با دوربین نیکون اش خود نمایی خواهد کرد.او برای یک سازمان غیر انتفاعی به نام «پابلاو »عکاسی خواهد کرد که به کودکان مبتلا به سرطانی  یاری می رساند کودکانی که سخت تلاش می کنند  زندگی عادی  خود را از سر بگیرند.آنتونی توانسته از طریق آموختن عکاسی در این رویداد شرکت کند.بانی مراسم گلدن گلوب سازمان  مطبوعات خارجی  هالیوود هر ساله بیش از 19 میلیون دلار به سازمان های  خیریه ی هنری کمک مالی می دهد.این کمک ها تنها مالی نیست بلکه شامل نمایش فیلم و آموزش هم می شود.سازمان مطبوعات خارجی هالیوود به هنرهای دیگرهم کمک می کند:موسیقی ،تئاتر و به واسطه سازمان پابلو در زمینه ی عکاسی.

آنتونی مولینا پسر باهوشی است که در سن 4 سالگی به سرطان خون مبتلا شد.در دوران درمانش مادر انتونی از وجود برنامه ی عکاسی پابلاو به نام پابلاو شاترباگز اگاه شد و انتونی را ثبت نام کرد. سازمان غیر انتفاعی پابلاو با کمک داوطلبان تک به تک به این کودکان آموزش می دهند.داوطلبان کودکان سرطانی را در خانه یا بیمارستان  یاد می دهند و   در تابستان  آنها در یک ورک شاپ عکاسی شرکت می کنند.

unnamed

آنتونی حالا دو سال است که برای سازمان  پابلاو  عکاسی می کند.هر ساله بانیان مراسم گلدن گلوب از اموزش دیدگان برنامه ی شاترباگز دعوت می کند تا مراسم را پوشش دهد. امسال قرعه به نام آنتونی افتاده است. آنتونی شیفته ی انیمیشن «قطار سریع السیر قطب» است و تام هنکس را بیش از بقیه دوست دارد.که بر حسب اتفاق  امسال کاندید جایزه گلدن گلوب است.

زمانی که به آنتونی گفتند بازیگر محبوبش امسال نامزد جایزه است و از مقابلش عبور خواهد کرد چشمانش از شادی درخشید.
خبرنگاری که این خبر راپوشش داده از تام هنکس خواهش کرده زمانی که از روی فرش قرمز عبور می کند در میان عکاسان این پسر شجاع و پر امید را پیدا کند  چون یافتنش اسان است و تقریبا قد وقواره اش نصف دیگر عکاسان است.ا و  از تام هنکس خواهش کرده تا مقابل دوربین او بایستد و  برای او ژست بگیرد.