مجید مجیدی :فیلم محمد(ص) همه سلاح به دستان تروریست را رسوا خواهد کرد
مجید مجیدی :فیلم محمد(ص) همه سلاح به دستان تروریست را رسوا خواهد کرد

همزمان با ایام مبارک میلاد نبی‌اکرم (ص) کارگردان فیلم «محمد (ص)» در یادداشتی درباره مراحل ساخت و آماده سازی این فیلم توضیح داد. به گزارس خط امام ؛ مجید مجیدی که در حال ساخت فیلم «محمد (ص)» است به مناسبت ایام تولد حضرت محمد (ص) یادداشتی نوشته است. متن این یاداشت بدین شرح است: هر […]

همزمان با ایام مبارک میلاد نبی‌اکرم (ص) کارگردان فیلم «محمد (ص)» در یادداشتی درباره مراحل ساخت و آماده سازی این فیلم توضیح داد.

به گزارس خط امام ؛ مجید مجیدی که در حال ساخت فیلم «محمد (ص)» است به مناسبت ایام تولد حضرت محمد (ص) یادداشتی نوشته است. متن این یاداشت بدین شرح است: هر ساله در چنین روزهایی که عطر میلاد پیامبر عشق و رحمت (ص) در فضای میهنم می‌پیچد، بسیاری از هموطنانم که مرا می‌بینند بیش از پیش از من سراغ فیلم «محمد (ص)» را می‌گیرند و می‌پرسند که سرانجام کار به کجا رسیده است؟

حق دارند! از پس سال‌ها کار مداوم ما و بی‌خبری آن‌ها، پرسشگر این موضوع باشند اما گروه دیگری هم هستند که در طول سال مرا با همین پرسش به چالش می‌کشند آنان آشنایان به محتوای فیلم هستند که می‌دانند چه پیامی در راه است و لذا مشتاقانه انتظار می‌کشند.

اینان وقتی هر روزه خبرهای تلخ جنایات تکفیری‌ها و سلفی‌ها را می‌شنوند، می‌پرسند: پس چه شد نمایش «محمد» ی که ما می‌دانیم پیام آور مهر و عشق و محبت بود و تو ادعا می‌کردی جهان هنوز شیفته و تشنه اوست.

اینان به انتظارند این بار با سلاح فرهنگ و هنر به جنگ خشونت طلبانی برویم که نام مقدس اسلام و محمد (ص) را دزدیده‌اند و در عراق و سوریه و لبنان و پاکستان به پشتوانه درهم و دینار‌ها غارت می‌کنند، آتش می‌زنند، منفجر می‌کنند و سر‌ها را صد‌ها صد‌ها می‌برند.

اینان امیدوارند پیام عشق و مهربانی از راه برسد و هر که در هر جای این جهان، نفرت می‌کارد و خشم درو می‌کند به این «مباهله فرهنگی» دعوت شود.

اینک به هر دو گروه مژده می‌دهم که مراحل تدوین و جلوه‌های ویژه و ساخت موسیقی و طراحی صدا به خوبی پیش می‌رود و این آماده سازی‌ها البته با تانی و احتیاط صورت می‌گیرد زیرا نام «محمد» آنچنان بزرگ است که من ناچیز را هر روز و هر لحظه ترس و هیبتی آمیخته با احترام فرامی گیرد و لذا بر حساسیت و دقت من بیش از پیش می‌افزاید.

دوستان و یاران! به توفیق الهی و مدد حضرات معصوم (ص) در نیمه دوم سال ٩٣ پیام آوری به صحنه خواهد رفت که همه سلاح به دستان تروریست «دجال فعل ملحد شکل» را رسوا خواهد کرد.

کجاست صوفی دجال فعل ملحد شکل/ بگو بسوز که مهدی دین پناه رسید

منبع:ایلنا