پیام تسلیت سید محمد خاتمی به مهدی کروبی
پیام تسلیت سید محمد خاتمی به مهدی کروبی

خواهر حجت الإسلام و المسلمین مهدی کروبی صبح شنبه درگذشت. به گزارش خط امام به نقل از ایسنا، پیکر خانم کروبی همسر مرحوم حجت‌الاسلام ملکی و خواهر مهدی کروبی، در قم تشییع و به خاک سپرده شد. بر اساس این گزارش،سیدمحمد خاتمی در پیامی به حجت الإسلام و المسلمین کروبی، این ضایعه را تسلیت گفت. […]

خواهر حجت الإسلام و المسلمین مهدی کروبی صبح شنبه درگذشت.
به گزارش خط امام به نقل از ایسنا، پیکر خانم کروبی همسر مرحوم حجت‌الاسلام ملکی و خواهر مهدی کروبی، در قم تشییع و به خاک سپرده شد.
بر اساس این گزارش،سیدمحمد خاتمی در پیامی به حجت الإسلام و المسلمین کروبی، این ضایعه را تسلیت گفت.
متن پیام خاتمی به این شرح است:
«بسم الله الرحمن الرحیم
حجت الإسلام و المسلمین حاج آقا شیخ مهدی کروبی
پروردگار متعال جنابعالی را در رنج‌ها و سختی ها؛ چه در زندان‌ها و محدودیت‌های فراوان پیش از انقلاب و چه پس از پیروزی که مخلصانه در راه امام و خدمت به انقلاب و مردم تلاش کرده اید چه امروز که جامعه به خاطر حصر از خدمات شما محروم است آزموده است و بحمدالله در همه حال شکیبا بوده اید و در برابر تقدیر الهی تسلیم. مطمئنا در مصیبت دردناک درگذشت بانوی پرهیزکار و بزرگوار، خواهر ارجمندتان نیز صبورید و لطف ویژه الهی تسلّی بخش دل داغدار شما است.

من این مصیبت را به جنابعالی؛ خاندان محترم کروبی و بستگان داغدار تسلیت عرض می‌کنم و از درگاه حضرت حق جلّ و علی برای آن فقیده سعیده آمرزش و رحمت و برای بازماندگان معزّز صبر و اجر و سلامتی و برای جنابعالی طول عمر با عزت توام با سلامتی و کامروائی مسآلت می‌کنم و امیدوارم با رفع حصرها؛ دلها به هم نزدیکتر و جامعه و انقلاب از وجود عزیزانی چون شما باز هم بهره مند گردد.»