انتشار «تفیسر سوره یس» آیت‌الله العظمی اردبیلی
انتشار «تفیسر سوره یس» آیت‌الله العظمی اردبیلی

انتشار «تفسیر سوره یس» آیت‌الله العظمی اردبیلی مسئول ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر آیت‌‌الله العظمی موسوی‌اردبیلی از انتشار کتاب «تفسیر سوره یس» اثر این عالم خبر داد و گفت: این اثر به زودی در بهمن‌ماه رونمایی می‌شود. به گزارش خط امام  به نقل از ایكنا،صادق چهرقانی، مسئول ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر آیت‌‌الله العظمی موسوی‌اردبیلی از انتشار […]

انتشار «تفسیر سوره یس» آیت‌الله العظمی اردبیلی

مسئول ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر آیت‌‌الله العظمی موسوی‌اردبیلی از انتشار کتاب «تفسیر سوره یس» اثر این عالم خبر داد و گفت: این اثر به زودی در بهمن‌ماه رونمایی می‌شود.

به گزارش خط امام  به نقل از ایكنا،صادق چهرقانی، مسئول ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر آیت‌‌الله العظمی موسوی‌اردبیلی از انتشار کتاب «تفسیر سوره یس» خبر داد و اظهار کرد: این اثر که توسط آیت‌الله العظمی موسوی‌اردبیلی به رشته تحریر درآمده است، به همت انتشارت «صراط الهدی»(مرکز تنظیم و نشر آثار معظم‌له) منتشر شد.

مسئول ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر آیت‌‌الله العظمی موسوی‌اردبیلی با بیان اینکه آئین رونمایی از کتاب «تفسیر سوره یس» طی ماه آینده برگزار می‌شود، در تبیین برخی از ویژگی‌های این اثر گفت: کتاب «تفسیر سوره یس» با زبان ساده و همه‌فهم تحریر شده است و برای فهم آن نیازی به تحصیلات حوزه وجود ندارد و مخاطب آن عموم مردم هستند و اثر در حجمی مناسب نگاشته شده است.

چهرقانی ادامه داد: این اثر در قطع جیبی و در 170 صفحه منتشر شده که در چاپ اول با قیمت هشت هزار تومان و با شمارگان هزار و پانصد نسخه‌ای روانه بازار شده است.

شایان ذکر است که آخرین اثری که از آیت‌الله العظمی موسوی‌اردبیلی منتشر و رونمایی شده است، «حقوق و دادرسی کیفری در آئینه فقه» نام دارد که آئین رونمایی از آن چندی پیش با حضور آیت‌الله مصطفی محقق‌داماد در سالن آمفی‌تئاتر دانشگاه مفید قم برگزار شد.

کتاب مذکور اولین جلد کتاب «حقوق و دادرسی کیفری در آئینه فقه» است که دو جلد دیگر آن در سال‌های آینده ارائه خواهد شد.

چهرقانی همچنین از رونمایی اثر دیگری از معظم‌له با عنوان «ره‌توشه بانوان» خبر داد و گفت: نگارش این اثر به پایان رسیده و به تازگی منتشر شده است و این اثر نیز به زودی در مراسمی رونمایی می‌شود.