اظهارات نجفی پس از استعفا
اظهارات نجفی پس از استعفا

رییس سابق سازمان میراث فرهنگی انتخاب سلطانی‌فر به عنوان رییس جدید این سازمان را «خیلی خوب» دانست و در ادامه پاسخ به خبرنگار ایسنا خاطرنشان کرد که با وی در ارتباط با برنامه‌ها و فعالیت‌های سازمان جلسه دارد. به گزارش ایسنا محمدعلی نجفی در حاشیه مراسم بزرگداشت اولین سالگرد درگذشت حسن حبیبی در جمع خبرنگاران […]

رییس سابق سازمان میراث فرهنگی انتخاب سلطانی‌فر به عنوان رییس جدید این سازمان را «خیلی خوب» دانست و در ادامه پاسخ به خبرنگار ایسنا خاطرنشان کرد که با وی در ارتباط با برنامه‌ها و فعالیت‌های سازمان جلسه دارد.

به گزارش ایسنا محمدعلی نجفی در حاشیه مراسم بزرگداشت اولین سالگرد درگذشت حسن حبیبی در جمع خبرنگاران هم‌چنین در ارتباط با علت کناره‌گیری خود از ریاست سازمان میراث فرهنگی گفت: همان‌طور که قبلا اعلام کردم علت این امر بیماری قلبی بود و آقای روحانی نیز در کمال بزرگواری این موضوع را پذیرفتند و ان‌شاءالله در جای دیگری که حجم کار کمتر است، در خدمت دولت خواهم بود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا این تغییر و تحول در ابتدای فعالیت دولت آثار منفی نخواهد داشت؟ نیزگفت: به علت بیماری، حجت برای من تمام شده بود و آقای روحانی نیز بزرگوارانه این موضوع را پذیرفتند و من همان‌طور که گفتم در مسوولیت دیگری در خدمت دولت هستم.

وی ادامه داد: بخشی از کار من در ارتباط با استعفایم جنبه پیشگیرانه داشت؛ چراکه در چند هفته اخیر مرتبا فشار خونم بالا می‌رفت و پزشکان هشدار می‌دادند که فشار ناشی از کار را کمتر کنم.

مشاور رئیس‌جمهور با بیان این‌که «این دومین جلسه‌ای خواهد بود که با سلطانی‌فر در مورد فعالیت‌ها و برنامه‌های سازمان میراث فرهنگی گفت‌وگو خواهم کرد تا برنامه‌ها را توضیح دهم» در پاسخ به سوال خبرنگاری که می‌گفت در میراث فرهنگی با توجه به استعفای شما ناامیدی ایجاد شده اظهار کرد: باید امیدوار باشند. اکنون یک نیروی جوان وارد شده و امیدوارم مدیران قوی که برای کار دعوت‌شان کرده بودم ادامه کار دهند و کار با امید بیشتری ادامه پیدا کند.