خط امام : مدیر آموزش و پرورش شهرستان جلفا روز شنبه با تایید این خبر به خبرنگار ایرنا گفت: توزیع شیرهای فاسد در دبستان دخترانه محسنیه هادیشهر و مصرف آن توسط دانش آموزان باعث بروز این حادثه ناگوار شده است. محمد حسن پور افزود: بلافاصله پس از وقوع حادثه دانش آموزان برای انجام درمان به […]

خط امام : مدیر آموزش و پرورش شهرستان جلفا روز شنبه با تایید این خبر به خبرنگار ایرنا گفت: توزیع شیرهای فاسد در دبستان دخترانه محسنیه هادیشهر و مصرف آن توسط دانش آموزان باعث بروز این حادثه ناگوار شده است.

محمد حسن پور افزود: بلافاصله پس از وقوع حادثه دانش آموزان برای انجام درمان به بیمارستان هادیشهر اعزام و کمک های اولیه بر روی آنان انجام شد.

وی اظهار کرد: از 30 دانش آموز مسموم شده 27 نفر با انجام فوریت های پزشکی از بیمارستان مرخص و 3 دانش آموز به علت طولانی بودن دوره درمان بستری شدند.

وی با اظهار گلایه از کیفیت شیرهای توزیعی در مدارس توسط شرکت مربوطه از مسوولان استان خواست با نظارت بر روند توزیع شیر در مدارس با افراد متخلف برخورد قانونی کنند.

از 10 هزار دانش آموز مدارس جلفا بیش از سه هزار دانش آموز از شیر رایگان ویژه مدارس تغذیه می کنند.

شهرستان جلفا با 56 هزار نفر جمعیت در 146 کیلومتری تبریز مرکز آذربایجان شرقی واقع شده و از طریق رودخانه ارس با جمهوری خودمختار نخجوان و جمهوری ارمنستان مرز مشترک دارد.

منبع:ایرنا