مطهری: صدا و سیما سو استفاده می‌کند
مطهری: صدا و سیما سو استفاده می‌کند

خط امام : نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هنوز بودجه ورزش قطعی نشده است گفت: احتمال دارد در صحن مجلس میزان بودجه ورزش افزایش پیدا کند. به گزارش خبرنگار مهر، علی مطهری که شامگاه امروز شنبه در حاشیه مراسم رونمایی از پیراهن تیم ملی فوتبال ایران با خبرنگاران گفتگو می کرد […]

خط امام : نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هنوز بودجه ورزش قطعی نشده است گفت: احتمال دارد در صحن مجلس میزان بودجه ورزش افزایش پیدا کند.

به گزارش خبرنگار مهر، علی مطهری که شامگاه امروز شنبه در حاشیه مراسم رونمایی از پیراهن تیم ملی فوتبال ایران با خبرنگاران گفتگو می کرد ضمن بیان این مطلب افزود: درست است که بودجه امسال ورزش کم شده است اما هنوز نهایی نشده و این احتمال وجود دارد که در صحن مجلس میزان بودجه تغییر کند و افزایش داشته باشد.

 

وی در پاسخ به این پرسش که آیا مجلس از فوتبال برای گرفتن حق پخش تلویزیونی حمایت خواهد کرد گفت: بله، حتما این کار را خواهیم کرد. به نظرم تلویزیون دارد به نوعی از ارتباطی که با مقام رهبری دارد سوء استفاده می کند. در حالی که می دانم مقام معظم رهبری عنوان کرده اند تنها رئیس سازمان صداوسیما را انتخاب می کند و به جزئیات وارد نمی شوند.

 

مطهری خاطرنشان کرد: تلویزیون تحت این عنوان کرد زیر نظر رهبری است نمی تواند تابع قانون نباشد و از دادن حق پخش خودداری کند. مجلس این موضوع را پیگیری خواهد کرد.