دعوت شورای مرکزی خانه احزاب به شرکت در راهپیمایی 22 بهمن
دعوت شورای مرکزی خانه احزاب به شرکت در راهپیمایی 22 بهمن

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام شورای مرکزی خانه احزاب ایران با صدور بیانیه ای آحاد جامعه را به شرکت در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرده است. در این بیانیه تاکید شده احزاب و تشکل های صنفی و سیاسی به عنوان نهادهای پیشرو جامعه ، برای تحقق مردمسالاری بیشترین نقش را دارند و با […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام شورای مرکزی خانه احزاب ایران با صدور بیانیه ای آحاد جامعه را به شرکت در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرده است.

در این بیانیه تاکید شده احزاب و تشکل های صنفی و سیاسی به عنوان نهادهای پیشرو جامعه ، برای تحقق مردمسالاری بیشترین نقش را دارند و با بهره گیری از اصول مصرح قانون اساسی که میثاق ملی ایرانیان و خون بهای شهیدان است بایستی که همواره در صحنه تلاش و فعالیت حضور داشته و از دستاوردهای انقلاب در این بخش صیانت کنند.

متن کامل این بیانیه که در اختیار پایگاه اطلاع رسانی خط امام قرار گرفته است می آید …

22بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ، یادآور نهضت آزادیخواهانه ، استقلال طلبانه و عدالت جویانه ملتی است که در سال 1357 با اتکا به آرمان های بلند امام خمینی و شهیدان و مجاهدانی که در طول تاریخ ، حرکت خود را مبتنی بر کرامت انسانی و معنویت بنیان نهاده بودند به ثمر نشست و با شعار محوری«استقلال ، آزادی ، جمهوری اسلامی » زمینه تشکیل حکومتی بر پایه مردمسالاری دینی را فراهم آورد.

بدیهی است احزاب و تشکل های صنفی و سیاسی به عنوان نهادهای پیشرو جامعه ، برای تحقق مردمسالاری بیشترین نقش را دارند و با بهره گیری از اصول مصرح قانون اساسی که میثاق ملی ایرانیان و خون بهای شهیدان است بایستی که همواره در صحنه تلاش و فعالیت حضور داشته و از دستاوردهای انقلاب در این بخش صیانت کنند.

شورای مرکزی خانه احزاب ایران ضمن گرامیداشت این مناسبت فرخنده از همه احزاب و تشکل های سیاسی وآحاد جامعه می خواهد با شرکت در راهپیمایی 22 بهمن همچون گذشته در تقویت وحدت و همبستگی ملی و دفاع از ارزشهای انسانی و دینی انقلاب اسلامی بکوشند.

خانه احزاب ایران