نتانیاهو از مخالفان مسلح سوری در بیمارستان سیار دیدار کرد
نتانیاهو از مخالفان مسلح سوری در بیمارستان سیار دیدار کرد

به گزارش خط امام – جدیدترین سند ارتباط نزدیک تروریستهای مسلح سوری با رژیم صهیونیستی، دیدار ˈبنیامین نتانیاهوˈ از تروریستهای مجروح در بیمارستان سیاری در سرزمینهای اشغالی است. شبکه ˈالمیادینˈ روز چهارشنبه اعلام کرد: نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی دیشب از بیمارستان سیاری که در بلندی های اشغالی ˈجولانˈ برای درمان مجروحان مخالف دولت سوریه […]

به گزارش خط امام – جدیدترین سند ارتباط نزدیک تروریستهای مسلح سوری با رژیم صهیونیستی، دیدار ˈبنیامین نتانیاهوˈ از تروریستهای مجروح در بیمارستان سیاری در سرزمینهای اشغالی است.

شبکه ˈالمیادینˈ روز چهارشنبه اعلام کرد: نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی دیشب از بیمارستان سیاری که در بلندی های اشغالی ˈجولانˈ برای درمان مجروحان مخالف دولت سوریه از سوی این رژیم برپا شده، بازدید کرد.

در جریان این بازدید، یکی از تروریستهای سوری که مجروح و در این بیمارستان سیار بستری شده بود، از نتانیاهو به دلیل درمان خود توسط کادر پزشکی اسرائیلی تشکر کرد.

این مجروح گفت: برخورد اسرائیلی ها با مجروحان مخالف بسیار بهتر از برخورد اردنی ها و توجه آنان به این مجروحان بسیار عالی است.

نتانیاهو در این دیدار برای تروریستهای سوری آرزوی موفقیت کرده است .

دیشب همچنین سه نفر از مجروحان تروریست به بیمارستان ˈبوریˈ در شهر ˈصفدˈ در فلسطین اشغالی منتقل شدند.

در سه سالی که از آغاز بحران سوریه سپری شده، بارها تروریستهای مجروح برای درمان به فلسطین اشغالی منتقل شده اند و ارتباط این تروریستها با صهیونیست ها با اسناد و مدارک محکمی به اثبات رسیده که یکی از آنها وجود سلاح های اسرائیلی در انبارهای سلاح گروه های تروریستی و تکفیری در سوریه است.