نتانیاهو هنوز در دوره پیش از توافق ژنو است ‍
نتانیاهو هنوز در دوره پیش از توافق ژنو است ‍

خط امام – اعلام رسمی آمریکا مبنی بر حق ایران برای غنی سازی اورانیوم و ادامه گام های مذاکرات هسته ای تهران با 1+5 برای رسیدن به چارچوب برنامه نهایی مبتنی بر توافق ژنو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی را در تنگنای بیشتر قرار داده است. به گزارش خط امام به نقل از پایگاه خبری القدس […]

خط امام – اعلام رسمی آمریکا مبنی بر حق ایران برای غنی سازی اورانیوم و ادامه گام های مذاکرات هسته ای تهران با 1+5 برای رسیدن به چارچوب برنامه نهایی مبتنی بر توافق ژنو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی را در تنگنای بیشتر قرار داده است.

به گزارش خط امام به نقل از پایگاه خبری القدس العربی، بنیامین نتانیاهو یک روز پس از سخنان یک مقام آمریکایی در زمینه برخورداری ایران از حفظ توانمندی های خاص خود در ارتباط با غنی سازی، اظهار نظر کرده است.

روزنامه صهیونیستی یدیعوت احرونوث نوشت: نتانیاهو روز یکشنبه در جلسه هفتگی کابینه رژیم صهیونیستی گفت که ما نیازمند انهدام توانایی های ایران در ساخت سلاح اتمی هستیم.

وی افزود: این امر جز با اصرار و پافشاری قدرت های جهانی محقق نخواهد شد و امیدوارم قدرت های جهانی در مطالبات خود برای جلوگیری از تبدیل شدن ایران به یک قدرت اتمی قاطع باشند.