به گزارش خط امام ˈسید مناف هاشمیˈ درآیین معارفه مدیرکل جدید ورزش و جوانان البرزافزود: اکنون این وزارتخانه به حمایت بیشتر نمایندگان مجلس نیاز دارد تا بتواند با برنامه ریزی بهتر بخشی از پروژه های نیمه تمام را تکمیل کند. وی بیان کرد: روند اجرایی اغلب این پروژه ها کند است و این امر نامناسب […]

به گزارش خط امام ˈسید مناف هاشمیˈ درآیین معارفه مدیرکل جدید ورزش و جوانان البرزافزود: اکنون این وزارتخانه به حمایت بیشتر نمایندگان مجلس نیاز دارد تا بتواند با برنامه ریزی بهتر بخشی از پروژه های نیمه تمام را تکمیل کند.

وی بیان کرد: روند اجرایی اغلب این پروژه ها کند است و این امر نامناسب بودن برنامه ریزی در بخش ورزش را می رساند.

هاشمی اظهار کرد: حدود 241 نماینده در فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی حضور دارند و باید تلاش شود تا در کنار توجه به موضوع مهم بهداشت و درمان ، امور ورزشی را نیز در اولویت قرار دهیم.

وی در بخش دیگری از سخنانش از استان البرز به عنوان یکی از مناطق محروم کشور در بخش ورزشی نام برد و گفت: سرانه ورزشی البرز حدود 31 سانتی مترمربع بوده که نصف متوسط سرانه کشور است.

وی با بیان اینکه در توزیع اعتبارات توجه ویژه به البرز خواهیم داشت، اظهارکرد: بایستی تلاش کنیم تا سه سال آینده سرانه ورزشی البرز به سرانه متوسط کشور برسد.

هاشمی گفت: اکنون حدود 80 پروژه ورزشی نیمه کاره در استان البرز وجود دارد که حدود سه پروژه آنها در دست تکمیل است.

در این آیین از خدمات علیرضا جوانمردی قدردانی و رضا گل محمدی به عنوان مدیر کل جدید ورزش و جوانان البرز معرفی شد.ک/2