خط امام : جمع کثیری از نخبگان و پیشکسوتان ورزش کشور در همراهی بخشی از مردم ایران به جمع انصراف دهندگان از دریافت یارانه نقدی پیوستند. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت ورزش و جوانان، در حالی که دولت تدبیر و امید برای بهبود وضعیت اقتصادی کشور از مردم خواسته درصورت بی‌نیازی از دریافت یارانه نقدی […]

خط امام : جمع کثیری از نخبگان و پیشکسوتان ورزش کشور در همراهی بخشی از مردم ایران به جمع انصراف دهندگان از دریافت یارانه نقدی پیوستند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت ورزش و جوانان، در حالی که دولت تدبیر و امید برای بهبود وضعیت اقتصادی کشور از مردم خواسته درصورت بی‌نیازی از دریافت یارانه نقدی انصراف دهند، امروز جمعی از ورزشکاران، مربیان و مدیران ورزش کشور انصراف خود را از دریافت یارانه اعلام کردند.

البته بخش اعظم این افراد اعلام کردند که از ابتدای اجرای طرح هدفمندی یارانه‌ها این مبلغ را دریافت نمی‌کرده‌اند.

در فهرست این افراد نام محمود مشحون، محمد پولادگر، علی کفاشیان، محمدرضا داورزنی، افشین داوری، هادی ساعی، محمود میران، علیرضا دبیر، امیرقلعه نویی، علی دایی، حسین رضازاده، محمد بنا، مهدی مهدوی کیا، آندرانیک تیموریان، احسان روزبهانی، کمیل قاسمی، امید نوروزی، نوشاد عالمیان و چندین و چند چهره شاخص ورزش کشور دیده می‌شود.

منبع: روزنامه ایران، پنج شنبه 15 اسفند