دیدار حجت الاسلام و المسلمین سید هادی خامنه ای با عبدالله مومنی
دیدار حجت الاسلام و المسلمین سید هادی خامنه ای با عبدالله مومنی

خط امام ؛ حجت الاسلام و المسلمین سید هادی خامنه ای دبیر کل مجمع نیروهای خط امام (ره) به همراه جمعی از اعضای سازمان جوانان مجمع جمعه شب در محل منزل آقای مومنی با وی دیدار و گفتگو کردند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام در پی اتمام دوره محکومت پنج ساله عبدالله مومنی […]

خط امام ؛ حجت الاسلام و المسلمین سید هادی خامنه ای دبیر کل مجمع نیروهای خط امام (ره) به همراه جمعی از اعضای سازمان جوانان مجمع جمعه شب در محل منزل آقای مومنی با وی دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام در پی اتمام دوره محکومت پنج ساله عبدالله مومنی سخنگوی سازمان ادوار تحکیم وحدت و آزادی این فعال سیاسی از زندان اوین ، حجت الاسلام و المسلمین سید هادی خامنه ای دبیر کل مجمع نیروهای خط امام (ره) به همراه جمعی از اعضای سازمان جوانان مجمع جمعه شب در محل منزل آقای مومنی با وی دیدار و گفتگو کردند.
در این دیدار آقای سید هادی خامنه ای از پایداری و صبر و مقاومت سرکار خانم ادینه وند همسر آقای مومنی تقدیر کردند و برای آقای مومنی آرزوی سلامت و سعادت و توفیق در کار و زندگی و خدمت به خانواده و جامعه نمودند.
این فعال سیاسی در 30 خرداد 88 دستگیر شد و بعد از تحمل چهار سال و یازده ماه حبس در زندان اوین روز پنج شنبه 22 خرداد آزاد شد.
در این دیدار جمعی از نمایندگان سابق مجلس ، فعالان سیاسی و دانشجویی و نیز فعالان زنان و فعالان کارگری نیز حضور داشتند.