بیانیه مجمع نیروهای خط امام به مناسبت سالروز همه پرسی جمهوری اسلامی
بیانیه مجمع نیروهای خط امام به مناسبت سالروز همه پرسی جمهوری اسلامی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام مجمع نیرو های خط امام با صدور بیانیه ضمن گرامیداشت سالرزو همه پرسی جمهوری اسلامی ، این واقعه را برخواسته از اعتقاد حضرت امام خمینی (ره) به رای و نظر مردم دانسته و تاکید کرده ، 12 فروردین مظهر عهدی است که رهبر کبیر انقلاب و بنیانگذار جمهوری […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام مجمع نیرو های خط امام با صدور بیانیه ضمن گرامیداشت سالرزو همه پرسی جمهوری اسلامی ، این واقعه را برخواسته از اعتقاد حضرت امام خمینی (ره) به رای و نظر مردم دانسته و تاکید کرده ، 12 فروردین مظهر عهدی است که رهبر کبیر انقلاب و بنیانگذار جمهوری اسلامی ، امام خمینی با مردم برای حاکم شدن اراده و رای آنان در مدیریت امور کشور داشت و تا آخرین لحظه حیات ، ذره ای در آن تردید به خود راه نداد و همواره تصریح فرمود که مردم ولی نعمت هستند و میزان رای ملت است . این بیانیه با انتقاد از برنامه های سطحی و نمایشی صدا و سیما در خصوص همه پرسی جمهوری اسلامی به عنوان نظام برآمده از نظر و خواست مردم نوشت ، بزرگداشت این روز، اقدامی نمادین و نمایشی نیست که با چند برنامه سطحی و رفع تکلیفی در صدا و سیما با آن برخورد شود. بلکه تاکید دوباره ای بر آرمان های ملتی است که در طول تاریخ برای رسیدن به آزادی ، استقلال، عدالت و حاکمیت اراده ملت و قانون مبتنی بر آموزه های دینی تلاش کرده و هزینه های مادی و معنوی هنگفتی را پرداخته است.

متن کامل این بیانیه که در اختیار خط امام قرار گرفته است در ادامه می آید…

بسمه تعالی

12 فروردین و سالروز برگزاری همه پرسی جمهوری اسلامی که اولین تجلی حق تعیین سرنوشت با استفاده از سازوکارهای دموکراتیک پس از پیروزی انقلاب اسلامی بود را در تقارن نوروز و بهار طبیعت به مردم شریف ایران تبریک می گوییم

بدیهی است بزرگداشت این روز، اقدامی نمادین و نمایشی نیست که با چند برنامه سطحی و رفع تکلیفی در صدا و سیما با آن برخورد شود. بلکه تاکید دوباره ای بر آرمان های ملتی است که در طول تاریخ برای رسیدن به آزادی ، استقلال، عدالت و حاکمیت اراده ملت و قانون مبتنی بر آموزه های دینی تلاش کرده و هزینه های مادی و معنوی هنگفتی را پرداخته است.

12 فروردین مظهر عهدی است که رهبر کبیر انقلاب و بنیانگذار جمهوری اسلامی ، امام خمینی با مردم برای حاکم شدن اراده و رای آنان در مدیریت امور کشور داشت و تا آخرین لحظه حیات ، ذره ای در آن تردید به خود راه نداد و همواره تصریح فرمود که مردم ولی نعمت هستند و میزان رای ملت است . و چه جفا پیشه و شاید خام اندیشند آنان که در تفسیر هایی غیر واقعی و برای پرهیز از تحقق خواسته های مردم ، امام راحل را متهم به عدم باور به مردمسالاری معرفی می کنند.

مجمع نیرو های خط امام ، ضمن گرامیداشت و اظهار وفاداری به پیام بلند این روز، از همه مسولان و نیروهای سیاسی و فرهنگی کشور می خواهد پاسدار ارزش های منبعث از همه پرسی 12 فروردین باشند و با حمایت از دولت، به خواست و اراده آحاد جامعه بیش از پیش توجه کنند.

مجمع نیروهای خط امام