سردارسلیمانی: امام خمینی صدها شخصیت تاثیرگذار تربیت کرد
سردارسلیمانی: امام خمینی صدها شخصیت تاثیرگذار تربیت کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام ، سردار حاج قاسم سلیمانی در یاد‌واره 500 شهید شهرستان‌های بم، ریگان، فهرج و نرماشیر گفت: در طول هشت سال جنگ تحمیلی شخصیت های بزرگی در جبهه ها شکل گرفتند، شهدای ما دارای شخصیت هایی تاثیرگذار و بارز بودند. وی به مقام والای شهدا در درگاه الهی اشاره […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام ، سردار حاج قاسم سلیمانی در یاد‌واره 500 شهید شهرستان‌های بم، ریگان، فهرج و نرماشیر گفت: در طول هشت سال جنگ تحمیلی شخصیت های بزرگی در جبهه ها شکل گرفتند، شهدای ما دارای شخصیت هایی تاثیرگذار و بارز بودند.
وی به مقام والای شهدا در درگاه الهی اشاره کرد و اذعان داشت: رزمندگان ما همواره گوش به فرمان امام خمینی (ره) بودند و در واقع امام را الگوی خود قرار می دادند و امام خمینی (ره) صدها شخصیت تاثیرگذار را تربیت کردند.
جنگ مدرسه انسان سازی بود
فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران، جنگ را مدرسه انسان سازی دانست و افزود: در طول هشت سال جنگ تحمیلی عشق، عرفان، اخلاق و اخلاص در بین رزمندگان ما موج می زد و شهدای ما همانند امام راحل از شخصیت تاثیر گذاری برخوردار بودند.
وی با اشاره به اینکه شهیدان همواره زنده هستند، تصریح کرد: امروز باید به صورت عملی راه شهدا را ادامه داده و در مسیر آرمان های امام و شهدا حرکت کنیم.
سردار سلیمانی مردم را بزرگترین سرمایه نظام دانست و افزود: دشمنان قدرت مردمی را نادیده گرفته اند در صورتی که انقلاب اسلامی ایران با اتکا به همین قدرت و با توکل به خداوند شکل گرفت و همچنان نیز با اراده و قدرت ملت ایران در مقابل توطئه های دشمنان ایستادگی کرده و آنها را نابود می کند.
وی اذعان داشت: همانطور که رهبر کبیر انقلاب فرموده اند که” آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند”  امروز نیز همین گونه است و مردم ولایتمدار و مومن ایران اسلامی از نام و کشور حمایت کرده و در مقابل دشمنان ایستادگی می کنند و دشمن باید بداند که ایران اسلامی مانند افغانستان و پاکستان نیست.
رهبر کبیر انقلاب مسیر تاریخ را تغییر دادند
فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران به دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران اشاره و تصریح کرد: امام خمینی( ره) با انقلاب اسلامی ایران اسلام و کشور را از مسیر قهقرایی نجات داده و اسلام ناب محمدی را در جامعه پیاده کردند.
وی با اشاره به اینکه رهبر کبیر انقلاب مسیر تاریخ را تغییر دادند، افزود: در طول 35 سالی که از انقلاب شکوهمند ایران اسلامی می گذرد اقدامات مفیدی صورت گرفته و در واقع مسیری 500 ساله طی شده است

منبع : جماران