جنتی وآنهاکه نمی دانند سیمین مرداست یا زن
جنتی وآنهاکه نمی دانند سیمین مرداست یا زن

این جمله که به تیتر بدل شده است نه خبری است و نه پیشگویی. یک حدس و گمان است که به احتمال قریب به یقین به زودی محقق خواهد شد. این سرزمین، سرزمین اتفاقات تکراری است. نه کسی اهل عبرت گرفتن است و نه هیچ کس در کار و بار خود اهل تامل. تاریخ بار […]

این جمله که به تیتر بدل شده است نه خبری است و نه پیشگویی. یک حدس و گمان است که به احتمال قریب به یقین به زودی محقق خواهد شد. این سرزمین، سرزمین اتفاقات تکراری است. نه کسی اهل عبرت گرفتن است و نه هیچ کس در کار و بار خود اهل تامل. تاریخ بار دیگر تکرار می شود.

این جور که باد می وزد و شاخه می جنبد باز هم کسانی که هنوز نمی دانند سیمین بهبهانی مرد است یا زن، قرار است در نقش مدافعان اخلاق و فرهنگ ظاهر شوند و مردی را به صحن علنی مجلس بکشانند که جنایات هولناکی مرتکب شده.

مردی که گفته است استفاده از فیس بوک منعی ندارد(استغفرالله).

مردی که گفته است نباید به راحتی آب خوردن یک نشریه را حتی اگر خاطی باشد توقیف کرد( نستجیربالله).

مردی که در نهایت جسارت و گستاخی به دیدار کسی می رود که هشت- نه سال پیش رئیس جمهور این مملکت بوده و در آخرین حضورش در عرصه سیاست بیش از بیست میلیون نفر از همین ملت همیشه در صحنه و شهید پرور به او رای داده اند(نعوذبالله).

آری! چنین مردی باید از عرصه فرهنگ و هنر این سرزمین برکنار شود و جایش را بدهد به کسانی که به نام دفاع از ارزش های انقلاب پروژه های هفده میلیاردی را برای ثبت دلاوری های یک خانم قهرمان مسابقات اتوموبیلرانی تصویب می کنند.

علی جنتی باید از عرصه فرهنگ و هنر کنار برود و جایش را به مدیران لایقی بدهد که پیام های مناسبتی شان سرشار از اغلاط املایی و انشایی است.

علی جنتی باید کنار برود و جایش را به کسانی بدهد که عمریست صورت را نکو گرفته اند و از معنا غافلند.

علی جنتی باید استیضاح شود تا جهان و جهانیان بدانند هنر نزد ایرانیان است و بس.

* سیدعبدالجواد موسوی

به نقل از :خبر آنلاین