سید هادی خامنه ای در دیدار با خانم کروبی : پرسش ها  و اماواگر های زیادی هست ، تاریخ، پاسخ همه آن ها را روشن خواهد ساخت
سید هادی خامنه ای در دیدار با خانم کروبی : پرسش ها  و اماواگر های زیادی هست ، تاریخ، پاسخ همه آن ها را روشن خواهد ساخت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام ، سه شنبه دوم اردیبهشت 93 خانم فاطمه کروبی همسر حجت الاسلام والمسلمین مهدی کروبی با حجت الاسلام والمسلمین سید هادی خامنه ای دبیر کل مجمع نیروهای خط امام دیدار و گفتگو کردند. در این دیدار که جمعی از اعضای سازمان جوانان مجمع نیز حضور داشتند ابتدا خانم […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام ، سه شنبه دوم اردیبهشت 93 خانم فاطمه کروبی همسر حجت الاسلام والمسلمین مهدی کروبی با حجت الاسلام والمسلمین سید هادی خامنه ای دبیر کل مجمع نیروهای خط امام دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار که جمعی از اعضای سازمان جوانان مجمع نیز حضور داشتند ابتدا خانم کروبی به بیان گزارشی از وضعیت پزشکی آقای کروبی پرداخته و در کل حال عمومی ایشانرا خوب توصیف نمودند.

همسر رییس اسبق مجلس شورای اسلامی افزود: آقای کروبی بعد از انتقال به منزل خودشان بعد از سه سال امکان استفاده از هوای آزاد و آفتاب برای ساعاتی در روز را پیدا کردند.خانم کروبی در ادامه افزود: آقای کروبی مثل گذشته غیر از رادیو تلویزیون دولتی فقط امکان دسترسی به روزنامه های همشهری و جام جم را دارند.

آقای سید هادی خامنه ای نیز ضمن تبریک خجسته زاد روز دخت گرامی پیامبر اسلام حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و سالروز میلاد امام خمینی (ره) و و تقدیر از مقام زن به بیان خاطراتی از مبارزات و تلاش آقای کروبی و همراهی همسر ایشان در سالهای دشوار مبارزه با رژیم ستم شاهی پرداختند و خطاب به خانم کروبی گفتند : آن ایام سخت گذشت و شما با صبر و بردباری تحمل کردید و قطعا در این سرائط دشوار هم تحمل و صبر شما منشآ امید و تجربه می شود و روزگار سخت می گذرد و یاد مقاومت و صبر شما و آقای کروبی در یادها می ماند و شما از این امتحان بزرگ سربلند بیرون می آیید.

didar ba fa-karobi

دبیر کل مجمع نیرو های خط امام اظهار داشت: همه ما در امتحانی بزرگ قرار داریم ونتیجه آن عبرتی مهم در تاریخ خواهد بود. پرسش ها و اماواگر های زیادی هست که شاید امروز پاسخ آن ها به صورت روشن و علنی مطرح نشود اما علی رغم میل دیگران، تاریخ، پاسخ همه آن ها را روشن خواهد ساخت و امیدوارم ما در این امتحان سربلند باشیم.

وی ضمن اظهار امیدواری برای آزادی آقایان کروبی ، موسوی ، خانم رهنورد و سایر زندانیان گفت: متاسفانه گاهی از یک سو دو عنصر درایت و دلسوزی در پیگیری امور فراموش می شود و از سوی دیگر تا مسایل سیری منطقی به خود می گیرد بلافاصله جریانات افراطی و تندرو موانعی را ایجاد کرده واجازه نمی دهند که مشکلات کشور مسیر طبیعی خود را طی کند اما همین جریانات نمی دانند که مردم فطرتا حقیقت جو هستند و از همه چیز اطلاع دارند و آیندگان قضاوت دقیقی از امروز خواهند داشت.

خانم کروبی ضمن تبریک متقابل میلاد حضرت فاطمه سلام الله علیها و تشکر از آقای سید هادی خامنه ای سلام و پیام دوستی و محبت آقای کروبی را به ایشان ابلاغ نمود.