پنج شنبه, ۰۲ آبان ۱۳۹۸

به مناسبت روز زن انجام شد

دیدار سیّد هادی خامنه ای با مادر زهرا رهنورد

دیدار سیّد هادی خامنه ای با مادر زهرا رهنورد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام حجت الاسلام و المسلمین سیّدهادی خامنه‌ای، دبیر کل مجمع نیروهای خط امام (ره) به همراه جمعی از اعضای سازمان جوانان مجمع، به دیدار خانم نواب صفوی، مادر زهرا رهنورد رفتند.در این دیدار که فرزندان میرحسین موسوی و زهرا رهنورد و سایر اعضای خانواده وی نیز حضور داشتند گزارشی از وضعیت نابسامان پزشکی و درمان والدین خود و نیز شرایط حصر آن‌ها به سید هادی خامنه‌ای ارائه شد ، بروز علائم نگران کننده‌ای از وضعیت قلب میرحسین موسوی و نیز مشکلات سلامتی برای زهرا رهنورد عمده‌ترین نگرانی فرزندان نخست وزیر دوران دفاع مقدس بود که مطرح شد. این درحالیست که مسئولین جدید پرونده از روند حصر و شرایط آن با خبرند اما علیرغم این اطلاع هیچ گونه تغییر محسوسی در وضعیت آن‌ها ایجاد نشده است.

سید هادی خامنه‌ای ضمن ابراز تاسف نسبت به تداوم حصر غیرقانونی و وضع ناخوشایندی که بیش از سه سال است برای میرحسین موسوی، زهرا رهنورد و مهدی کروبی بوجود آمده ابراز امیدواری کرد در سایه صبر و مقاومت و پافشاری بر آرمانهای امام (ره) و بازگشت به اصول اولیه انقلاب و تمکین به قانون اساسی و بویژه تکیه بر حقوق مردم، این حصر بزودی پایان یابد و مردم و خانواده‌های ایشان بتوانند از لذت دیدار و ملاقات این عزیزان بار دیگر بهره‌مند شوند.

seyed hadi & khanome navabe-3

دبیرکل مجمع نیروهای خط امام (ره) در ادامه به بیان خاطراتی از سوابق دوستی و نیز ایمان و تلاش و صداقت آقای موسوی و خانم رهنورد و خدمات ماندگار فرهنگی و مدیریتی ایشان قبل و بعد انقلاب پرداختند. ایشان همچنین از ایمان و صبوری مرحوم میراسماعیل موسوی پدر میرحسین و شجاعت و فرهیختگی خانواده خانم رهنورد یاد کردند.

رئیس پژوهشکده تاریخ اسلام ریشه عمده مشکلات را در نا‌آشنایی مردم با حقوق اساسی خودشان دانست و افزود: تا زمانی که مردم با حقوق و تکالیف خودشان و نیز حقوق و تکالیف حاکمان آشنا نباشند و هم مردم و هم مسئولان نسبت به حقوق و تکالیفشان تعهد لازم را نداشته باشند نارسایی تداوم خواهد داشت. مقام پرستی و دنیا گرایی و هوا و هوس و تضییع حقوق شهروندان هنگامی زمینه رشد در جامعه پیدا می‌کند که تک تک شهروندان و مسئولان به حقوق و تکالیف خودشان مقید و متعهد نباشند.

وی همچنین تصریح کرد که عده‌ای هستند که منفعتشان در تداوم فضای خشونت آمیز و حبس‌ها و حصر‌ها و یا اتفاقاتی شبیه اتفاقات اخیر ۳۵۰ اوین است و در مقایسه‌ای به تشابه نقش صهیونیست‌ها در تندرویهای‌گاه گاه دولت امریکا و کند کردن روند عادی سازی روابط بین ایران و امریکا و نقش تند رو‌ها در بحرانی نگه داشتن فضای جامعه پرداخت.

دیدار سیّد هادی خامنه ای با مادر زهرا رهنورد

خانم نواب صفوی مادر سالخورده زهرا رهنورد نیز ضمن تشکر از آقای سید هادی خامنه‌ای و همراهان به بیان اوصاف اخلاق نیکوی فرزند و داماد خود پرداخت ایشان با نقل خاطره‌ای اظهار داشتند هنگامی که زهرا رهنورد را باردار بودند خواب می‌بینند که قرآنی از آسمان فرو امد و در دامنش افتاد. و مادرایشان که بانویی صاحب فضل بود در تعبیر خواب گفت که تو دختری خواهی داشت که در خدمت قران خواهد بود و شهرتی جهانی پیدا خواهد کرد و حالا بعد از این سال‌ها با همه سختی‌ها حس می‌کنم آن خواب تعبیر شده و خدارا شکر می‌کنم.

خانم نواب صفوی صحبت‌ها خود را با شعری از حافظ به پایان بردند که :

شکر خدا که هرچه طلب کردم از خدا  **** بر منتهای همت خود کامران شدم.

نوشته شده توسط خط امام در شنبه, ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۲:۳۸ ب٫ظ

۵ نظر

نظر -49 - 0 از 5اولین« قبل بعد  » آخرین 
 1. 0

  دم آسیدهادی گرم،بابا خیلی مردی، ای کاش مرام و معرفت شمارو بعضی از دوستان اصلاح طلب (ببخشید عافیت طلب ) شما هم می داشتند. به نظر من برخی دوستان اصلاح طلب حالا که یا به دولت راه یافتند یا شرایط مناسبی برای فعالیت های اقتصادی برایشان فراهم شده همه چیز را فراموش کردند….
  اما مطکئن باشند که مردم بر سر عهد و پیمان خود هستند. چه شما همراه ما باشید و چه نباشید …

 2. -1

  با سلام
  یک سوال دارم که تا کنون جوابش را نگرفتم:
  ۱- مدارک تقلب چه شد؟ اگر تقلب شد کو مدارکش و اگر نشد چرا میرحسین و کروبی به مردم دروغ گفتند؟
  ۲- کسانی که خود را مدافع قانون و نظم و آرامش و اعتدال می دانند چرا سال۸۸ از مسیر قانون وارد عمل نشدند؟
  لطفا جواب دقیق بدهید

 3. 0

  بنیامین عزیز، پسرم .اینجا که حرفی از تقلب زده نشده.شما ظاهرا می خواهی دوستان را تحریک کنی تا مطالبی بنویسند و بعد با آن ها برخورد شود… این کارها نخنما شده …

 4. 0

  با سلام خدمت خواننده های محترم 
  مواظب باشید و کاری نکنید که این سایت را هم مثل روزنامه های حضرت اقا ببندند
  ممنونم 

 5. 0

  خط امام یا…
  این روزها اتفاقاتی می افتد که دلم را به درد آورده است.
  برایت دلتنگ تر از همیشه شده ایم.
  در این روزها،اندوه جدایی ما از تو بر دلم سنگینی می کند؛دوست دارم مثل بچه های غمگینی که دلتنگی شان را با قلم و کاغذ تقسیم می کنند برایت نامه ای بنویسم و یکایک این غم های گران را برایت بشمارم.
  می خواهم بگویم امام عزیز!گرچه امروز تیرهای بد طینتان بزرگ و کوچک،آرمان و اندیشه های تو را نشانه گرفته اند و دانسته یا ندانسته تیشه به دست گرفته اند تا ریشه های درخت تنومند استقلال و آزادی واقعی ما را از بن برکنند اما هنوز چشم های بصیر بسیاری هستند که با “دلواپسی” و “نگرانی” آینده میهن و آرمان های انقلابی و اسلامیمان را رصد می کنند.
  گرچه امروز حتی می خواهند هویت واقعی ایرانی ما را را بفراموشانند و چیزی غیر از آن را با مایه ای از غربزدگی و جاهلیت مدرن به ما تحمیل کنند،ولی باید بگویم ما سربازان کوچکت با سعه صدر و صبری که یادآور صبر مولایمان علی خواهد بود پشت سر ولایت با صلابت تمام ایستاده ایم و هرگز اجازه نخواهیم داد که حریصانی که لقمه های حرام شکمشان را انباشته است رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کنند.
  طماعانی که حتی چشم به سرمایه های فرهنگی و معنوی این ملت اندوخته اند تا از حراج آنها در بازار بی هویتی غرب برای خود نام و جاه و جلالی کسب کنند و خود را در چشم اربابان خود بزرگ کنند باید بدانند که ایرانی خونش با اسلام آمیخته است و با ولایت زنده است.
  ایرانی همچنان ایرانی و مسلمان خواهد ماند و هرگز برای پر کردن جیب سرمایه داران و تسلی خاطر مغرضانی که اندیشه جاه و مقام آنان را کور کرده است،خود را اسیر طوفان سهمگین تبلیغات و اندیشه های غربگرایان نخواهد کرد.

نظر -49 - 0 از 5اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.