یک عضو مجمع زنان اصلاح‌طلب گفت: اینکه عده‌ای معدود که از نظر حاکمیت چهره‌های ناشناخته نیستند برای مدیران ارشد نظام تصمیم گیرند، یک فاجعه است. به گزارش خط امام اشرف بروجردی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ، با اشاره به اینکه حجت‌الاسلام حسن خمینی در دانشگاه بروجرد نتوانستند سخنرانی کنند، گفت: اگر قرار […]

یک عضو مجمع زنان اصلاح‌طلب گفت: اینکه عده‌ای معدود که از نظر حاکمیت چهره‌های ناشناخته نیستند برای مدیران ارشد نظام تصمیم گیرند، یک فاجعه است.

به گزارش خط امام اشرف بروجردی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ، با اشاره به اینکه حجت‌الاسلام حسن خمینی در دانشگاه بروجرد نتوانستند سخنرانی کنند، گفت: اگر قرار بر این است عده‌ای معدود که چهره‌های ناشناخته‌ هم از نظر حاکمیت نیستند و حاکمیت کاملا آنها را می‌شناسد بتوانند تصمیم‌گیر اول برای مدیران ارشد نظام باشند، این فاجعه است.

وی افزود: به طوری که استاندار که بالاترین مقام یک استان است رسما اعلام می‌کند که من نمی‌توانم امنیت این مجموعه را تامین کنم و این فاجعه است. در واقع اگر قرار باشد شخصی که مسئولیتی را پذیرفته برای اینکه امنیت منطقه را متقبل شود و توسعه را به آنجا ببرد، نتواند از پس عده‌ای افراد معدود برآید بهتر است از مسئولیت خود کنار رفته و این مسئولیت را به کسانی بسپارد که توانایی و ظرفیت را دارند.

این عضو مجمع زنان اصلاح‌طلب همچنین خطاب به مردم بروجرد اظهار کرد: مردم نباید اجازه دهند عده‌ای که سخنرانی نوه امام(ره) و همچنین نوه آیت‌الله بروجردی را نمی‌توانند تحمل کنند و مایل نیستند که از واقعیت‌ها، حقیقت‌ها و دیدگاه‌های امام (ره) دفاع شود، برای آنها تصمیم بگیرند