خط امام : شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در مورد زمان دقیق برگزاری همایش سراسری اصلاح‌طلبان در جلسه آینده خود تصمیم‌گیری می‌کند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام : بختیاری رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در گفت‌وگو با ایسنا با اعلام این خبر افزود: قرار شد در جلسه دو هفته آینده شورای هماهنگی جبهه […]

خط امام : شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در مورد زمان دقیق برگزاری همایش سراسری اصلاح‌طلبان در جلسه آینده خود تصمیم‌گیری می‌کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام : بختیاری رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در گفت‌وگو با ایسنا با اعلام این خبر افزود: قرار شد در جلسه دو هفته آینده شورای هماهنگی جبهه اصلاحات زمان برگزاری همایش سراسری اصلاح‌طلبان که در تهران برگزار خواهد شد، مشخص شود.
وی همچنین با اشاره به این‌که مسئولیت دبیرخانه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات به آقای محسن رهامی واگذار شده است گفت در جلسه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در مورد ممانعت از سخنرانی حجت‌الاسلام و المسلمین سیدحسن خمینی در بروجرد نیز بحث و گفت‌وگو شد و قرار شد کمیته سیاسی جبهه این موضوع را بررسی کند و گزارش تهیه کند و احتمالا شورای هماهنگی جبهه اصلاحات با انتشار بیانیه‌ای این موضوع را محکوم خواهد کرد.