سه شنبه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۸

در پی حادثه شکستگی شدید دست این دختر خردسال انجام شد

دیدار و عیادت سید هادی خامنه ای از مانا چالاکی

دیدار و عیادت سید هادی خامنه ای از مانا چالاکی

خط امام : حجت الاسلام والمسلمین سید هادی خامنه ای با حضور در منزل پیمان چالاکی مسئول اجرایی ستاد میرحسین موسوی در شهرستان ساوه  و از زندانیان پس از حوادث سال ۸۸ از دختر خردسال ایشان عیادت کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام : در پی حادثه زمین خوردگی مانا چالاکی و شکستگی شدیدی که در ناحیه  دست این دختر خردسال پیش آمد ، سید هادی خامنه ای با حضور در منزل از ایشان عیادت کرده و در جریان روند درمان و شرایط  بهبودی وی قرار گرفتند در ضمن این عیادت خانم عالمی پسند همسر پیمان چالاکی توضیحاتی در خصوص شرایط سخت رسیدگی و درمان ایشان و مشکلات به وجود آمده به دلیل عدم حضور پدر در روند اولیه درمانی بیان داشتند .DSC00025

در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین سید هادی خامنه ای با ذکر خاطراتی از پزشکان متعهدی که در گذشته اولویت کار و تلاش خود را خدمت و کاستن از رنج مردم میدانستند ، لزوم گسترش چنین  روحیاتی را در بخش درمان و سلامت ضروری برشمردند ، ایشان با اشاره به مشکلات متعددی که جامعه با آن دست به گریبان است ، بر نگاه ریشه ای و ساختاری برای حل معضلات تاکید کرده و خاطرنشان کردند کمبودها و نارسایی های موجود در جامعه حلقه های به هم  پیوسته ای هستند که عزمی جدی و اراده ای یک پارچه را در همه بخش ها و جریان ها می طلبد.

در این دیدار صمیمانه ایشان ضمن توصیه به صبر و توکل به خداوند اظهار امیدواری کردند با رفع مشکلات سیاسی ، کشور از .همه ظرفیت های خود برای آینده ای بهتر بهرمند شود.

DSC00028

نوشته شده توسط خط امام در شنبه, ۰۳ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱:۵۲ ب٫ظ

۳ نظر

نظر -49 - 0 از 3اولین« قبل بعد  » آخرین 
  1. +3

    دمت گرم سید

  2. +5

    پاینده باد حضرت آقا. به امید آن روز که پزشکان متعهد ما چشمگیر شوندو تعهدات در جامعه فرا گیر گردد.

  3. +4

    آسید هادی نشون دادی که خیلی مردی . امیدوارم خداوند دست این دختر عزیز را به حق دستان حضرت ابوالفضل شفا دهد. و دست خدا هم پشتیبان پدر دربندش باشد.

نظر -49 - 0 از 3اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.