تکیه بر مشی اصلاحی و بنیان های اعتقادی ، خصوصیت بارز فعالیت های میردامادی بوده
تکیه بر مشی اصلاحی و بنیان های اعتقادی ، خصوصیت بارز فعالیت های میردامادی بوده

به گزارش خط امام : جمعی از اعضای سابق شورای مرکزی دفتر تحکیم وحدت ، همزمان با شب شهادت امام موسی ابن جعفر (ع) در سفر به شهر مشهد با خانواده سید سراج الدین میردامادی دیدار کردند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام : در این دیدار که پدر و اعضای خانواده میردامادی حضور […]

به گزارش خط امام : جمعی از اعضای سابق شورای مرکزی دفتر تحکیم وحدت ، همزمان با شب شهادت امام موسی ابن جعفر (ع) در سفر به شهر مشهد با خانواده سید سراج الدین میردامادی دیدار کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام : در این دیدار که پدر و اعضای خانواده میردامادی حضور داشتند حاضران به بیان دیدگاههای خود در خصوص بازداشت این روزنامه نگار اصلاح طلب و فعال دانشگاهی پرداختند.

در ابتدای این دیدار مجید فراهانی عضو سابق دفتر تحکیم وحدت ضمن اظهار تعجب از بازداشت سراج الدین میردامادی، تکیه بر مشی اصلاحی و نیز بنیان های اعتقادی جامعه را دو خصوصیت بارز فعالیت های سیاسی سراج الدین برشمرد و اشاره کرد: در شرایطی که شخص آقای روحانی و سایر دولتمردان با هدف تحقق آشتی ملی اقدام به دعوت از ایرانیان و اندیشمند مقیم خارج از کشور برای حضور در کشور نموده بودند، سراج الدین میردامادی اولین فردی بود که این دعوت را اجابت کرد و به کشور بازگشت اما شاهدیم گرایش کوچکی در کشور با هدف تعلیق به محال کردن خواسته های رئیس جمهور با سراج الدین میردامادی که به نوعی نماد این تغییر فضا بودند برخورد نمودند و این همه در حالی است که سراج با اتخاذ مشی معتدلانه در همه حال بدنبال اصلاح در چارچوب ساختار بوده است.

در ادامه این دیدار آقای مرتضی احمدی دیگر عضو سابق شورای تحکیم با بیان اینکه امثال سراج میردامادی از سرمایه های فکری و معنوی جامعه ما هستند که می توانند بر اندوخته های اجتماعی جامعه بیفزایند اظهار تأسف نمود که گویا رسالت عده ای بجای جذب حداکثری سرمایه ها بیشتر به دفع حداکثری فرصتها و ظرفیتها فکر می کنند. تلاش برای نشان دادن فضای امنیتی و بگیر و ببند در منظر جهانیان نتیجه ای جز تداوم انزوای کشور و گسترش فرار مغزها ندارد.

در پایان این دیدار پدر سراج الدین میردامادی از حضور اعضای سابق دفتر تحکیم در شهر مشهد، تشکر و قدردانی نمود.