نامه فرزند سراج میردامادی به پدر
نامه فرزند سراج میردامادی به پدر

خط امام : همسر سراج الدین میردامادی، روزنامه نگار فعال اصلاح طلبی که یک ماه است در انفرادي و بازداشت موقت به سر مي برد در یادداشتی کوتاه در شبكه هاي اجتماعي از دلتنگي هاي پسر خردسالش نوشت ، “پسرک ٢٩ روز است که از شنیدن صدای گرم پدر محروم است. بی تابی می کند و […]

خط امام : همسر سراج الدین میردامادی، روزنامه نگار فعال اصلاح طلبی که یک ماه است در انفرادي و بازداشت موقت به سر مي برد در یادداشتی کوتاه در شبكه هاي اجتماعي از دلتنگي هاي پسر خردسالش نوشت ، “پسرک ٢٩ روز است که از شنیدن صدای گرم پدر محروم است. بی تابی می کند و بسیار بی حوصله است. ناگهان بغض می کند و به گوشه دنجی پناه می برد.

در پارک با بچه ها هم بازی نمی شود و می گوید: “من مثل بچه های فرانسوی نیستم؛ من بابام تو ایران زندانه”. با اینکه فارسی نوشتن برایش راحت نیست؛ خواسته تا برای پدرش نامه بنویسد.”نامه فرزند سراج میردامادی به پدر

به گزارش خط امام ، سراج میردامادی مرداد ماه گذشته و پس از پیروزی حسن روحانی در سفری به تهران ابتدا ممنوع الخروج شد و پس از بازپرسی های متوالی در ۲۱ اردیبهشت ۹۳ پس از مراجعه به بازپرسی زندان اوین بازداشت شد.

سراج الدین میردامادی سابقه فعالیت در روزنامه های جهان اسلام و حیات نو را دارد. او همچنین عضو شورای مرکزی مجمع نيروهاي خط امام و دفتر تحکیم وحدت بوده است و در سالهای ۷۸ تا ۸۱ معاون مدیرکل انتخابات وزارت کشور دولت محمد خاتمی بود.