همه مسلمانان برای دفع توطئه تروریست ها در عراق تلاش کنند
همه مسلمانان برای دفع توطئه تروریست ها در عراق تلاش کنند

خط امام : اعضای مجمع روحانیون مبارز با محکوم کردن اقدامات گروهک تروریستی داعش تاکید کردند: همه مسلمانان اعم از شیعه و سنی باید برای دفع این توطئه خطرناک دست در دست هم قیام کنند و آرامش را به کشور عراق بازگردانند. به گزارش ایرنا از مجمع روحانیون مبارز، جلسه مجمع روحانیون مبارز به ریاست […]

خط امام : اعضای مجمع روحانیون مبارز با محکوم کردن اقدامات گروهک تروریستی داعش تاکید کردند: همه مسلمانان اعم از شیعه و سنی باید برای دفع این توطئه خطرناک دست در دست هم قیام کنند و آرامش را به کشور عراق بازگردانند.

به گزارش ایرنا از مجمع روحانیون مبارز، جلسه مجمع روحانیون مبارز به ریاست حجت الاسلام و المسلمین «سیدمحمد خاتمی» تشکیل شد.

در این جلسه حوادث تأسف بار اخیر کشور عراق و حمله گروهک تروریستی موسوم به داعش مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

بدون تردید کشتار مردم بی گناه و ارتکاب جنایات هولناک با نام اسلام و حکومت دینی نتیجه ای جز ایجاد انزجار از دین و بدبین کردن انسان ها از قرآن و اسلام نداشته و این اقدامات در جهت تامین منافع قدرت های شیطانی و صهیونیسم برای حضور بیگانگان در بلاد اسلامی خواهد بود.

حساب گروه های وابسته متعصب و طایفه گرای تروریستی با هر ادعایی از حساب مسلمانان و مذاهب اسلامی جدا بوده و باید همه مسلمانان اعم از شیعه و سنی برای دفع این توطئه خطرناک دست در دست هم قیام نموده و آرامش را به کشور عزیز عراق بازگردانند.

همچنین اعضای مجمع روحانیون مبارز خاطرنشان کرد: یکی از ابزارهای دشمنان اسلام برای تسلط بر بلاد اسلامی از دیرباز ایجاد اختلاف و راه انداختن جنگ های فرقه ای بوده است.

اعضای مجمع روحانیون مبارز به همه برادران شیعه و سنی توصیه و تاکید کردند که به هیچ وجه تحت تاثیر تبلیغات تفرقه انگیز و تحریک احساسات مذهبی قرار نگیرند و با اقدامات نسنجیده، خدای نخواسته اسباب گسترش این فتنه عظیم و خطرناک را فراهم نسازند و اتحاد امت اسلامی را که مهم ترین هدف استراتژیک و عامل اساسی بقای اسلام است، خدشه دار نکنند