سخنگوی وزارت امور خارجه تداوم تجاوزات وحشیانه رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان در باریکه غزه و کرانه باختری را که به خاک و خون کشیده شدن ساکنان بی‌دفاع این مناطق انجامیده است را شدیدا محکوم کرد. به گزارش خط امام به نقل از ایسنا،، مرضیه افخم از مجامع بین‌المللی و به‌ویژه سازمان همکاری‌های اسلامی خواست با […]

سخنگوی وزارت امور خارجه تداوم تجاوزات وحشیانه رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان در باریکه غزه و کرانه باختری را که به خاک و خون کشیده شدن ساکنان بی‌دفاع این مناطق انجامیده است را شدیدا محکوم کرد.

به گزارش خط امام به نقل از ایسنا،، مرضیه افخم از مجامع بین‌المللی و به‌ویژه سازمان همکاری‌های اسلامی خواست با محکومیت تجاوزات و جنایات مکرر رژیم صهیونیستی در سرزمین های اشغالی، برای توقف فوری آن اقدام موثر کنند.

او ممانعت و اعمال محدودیت صهیونیست‌ها از ورود فلسطینیان به مسجدالاقصی در اولین جمعه ماه مبارک رمضان و در پی شهادت نوجوان فلسطینی را نشانه ضعف و هراس این رژیم توصیف کرد و افزود: بی‌تردید ملت قهرمان فلسطین در مقابل تجاوزات و جنایات جنگی رژیم صهیونیستی در طول تاریخ اشغالگری هر روز بیش از روز قبل مقاوم‌تر شده و با تمسک به اصل مقاومت نه تنها طرح‌های سازشکارانه را با شکست مواجهه خواهد کرد بلکه حقوق حقه خویش را به‌دست آورده و تثبیت خواهد کرد.