یکشنبه, ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸

بزرگترین اتحادیه شغلی انگلیس خواستار تحریم رژیم صهیونیستی شد

بزرگترین اتحادیه شغلی انگلیس خواستار تحریم رژیم صهیونیستی شد

خط امام : اتحادیه ˈ یونایتد ˈ بزرگترین اتحادیه شغلیدر انگلیس با صدور بیانیه ای ضمن محکوم کردن جنایت های رژیم صهیونیستی دراراضی اشغالی فلسطین ، خواستار تحریم بین المللی رژیم صهیونیستی و کالاها و شرکت های این رژیم شد .

به گزارش روز سه شنبه پایگاه خبری ˈ رأی الیوم ˈ ، اتحادیه یونایتد در نشست سه روزه اخیر خود در شهر لیورپول در خصوص مساله فلسطین اقدام هایی را تصویب کرد و از اعضای خود خواست آن را انجام دهند .
این اتحادیه دربیانیه خود تاکید کرده است که اسراییل رژیمی است که مرتکب جنایت های نژادپرستانه شده استو به همین دلیل از اعضای خود که بالغ بر یک و نیم میلیوننفر اند خواست همانگونه که در گذشته نظام نژاد پرست آپارتاید را در آفریقای جنوبی تحریم کرده بودند ، در راستای مبارزه با سیاست های نژاد پرستانه وپاکسازی نژادی رژیم صهیونیستی ، این رژیم را نیز تحریم کنند .

اتحادیه یونایتد در ادامه این بیانیه از اعضای خود خواسته استبا شرکت هایاسراییلی داد و ستد نکنندو کالاهای تولید شده در شهرک های صهیونیستی نشین را خریداری نکنند وبه ویژه سوپرمارکت های زنجیره ای ˈ سینزبری ˈ و شرکت ˈ جی فور اس ˈ را تحریم کنند .

از سوی دیگر اتحادیه یونایتد دربیانیه خود نقض قوانین بین المللی به وسیله رژیم صهیونیستی و ساخت شهرک های صهیونیست نشین در اراضی اشغالی ، ستم به مردم فلسطین و بازداشت و شکنجهکودکان فلسطینی و تصویب قوانین نژاد پرستانه ضد شهروندان فلسطینی را به شدت محکوم کرده است .

این اتحادیه قویترین اتحادیه کاری در انگلیس است و حرکت کردن در جهت موضع گیری های آن برای حزب کارگر انگلیس تقریبا الزامی است .

به نقل از ایرنا

نوشته شده توسط خط امام در چهارشنبه, ۱۸ تیر ۱۳۹۳ ساعت ۲:۵۱ ق٫ظ

۱ نظر

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 
  1. 0

    در ایران هم باید این کالاها اول مشخص شود و در رسانه ها به مردم معرفی گردد بعد توسط مردم تحریم گردد وافعا ما کالاهای اسرائیلی را نمی شناسیم چرا مسئولین این کار را نمی کنند.یا اینکه در ایران این کالاها وجود ندارد.

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.