خط امام : منابع پزشکی فلسطین روز چهارشنبه اعلام کردند که شمار شهدای فلسطین در پی حملات نظامیان رژیم صهونیستی به نوار غزه، به 41 تن رسید. به گزارش پایگاه خبریˈفلسطین الیومˈ، ˈاشرف القدرهˈ سخنگوی وزارت بهداشت نوار غزه در خبری اعلام کرد که در حمله جنگنده های رژیم صهیونیستی به یک منزل مسکونی در […]

خط امام : منابع پزشکی فلسطین روز چهارشنبه اعلام کردند که شمار شهدای فلسطین در پی حملات نظامیان رژیم صهونیستی به نوار غزه، به 41 تن رسید.
به گزارش پایگاه خبریˈفلسطین الیومˈ، ˈاشرف القدرهˈ سخنگوی وزارت بهداشت نوار غزه در خبری اعلام کرد که در حمله جنگنده های رژیم صهیونیستی به یک منزل مسکونی در ارودگاه ˈالمغازیˈ در مرکز غزه، 5 فلسطینی از جمله یک زن به همراه دو کودکش به شهادت رسیدند که به این ترتیب شمار شهدا به 41 تن رسید.
بر اساس این گزارش، بیش از 300 فلسطینی نیز در جریان این حملات زخمی شدند که در میان آنها تعدادی کودک، زن و میان سال نیز به چشم می خورد.
براساس گفته های منابع فلسطینی، رژیم صهیونیستی از دوشنبه شب گذشته تا کنون بیش از 400 بار به نوار غزه حمله کرده و اماکن مسکونی زیادی را در این منطقه ویران کرده است .
نیروهای مقاومت فلسطین نیز در پاسخ به این حملات ، ده ها موشک و راکت به سوی فلسطین اشغالی شلیک و صهیونیست ها را به شدت وحشت زده کرده اند.