خط امام : وزیرخارجه رژیم صهیونیستی: جنگ غزه را حتی تا 15 سال ادامه می‌ دهیم وزیر خارجه رژیم صهیونیستی تصریح کرد: عملیات نظامی ما علیه نوار غزه تا زمان رسیدن به اهداف خود حتی اگر 15 سال هم به طول بینجامد، همچنان ادامه خواهد داشت. به گزارش خط امام به نقل از ایسنا، آویگدور […]

خط امام : وزیرخارجه رژیم صهیونیستی: جنگ غزه را حتی تا 15 سال ادامه می‌ دهیم

وزیر خارجه رژیم صهیونیستی تصریح کرد: عملیات نظامی ما علیه نوار غزه تا زمان رسیدن به اهداف خود حتی اگر 15 سال هم به طول بینجامد، همچنان ادامه خواهد داشت.

به گزارش خط امام به نقل از ایسنا، آویگدور لیبرمن، وزیر خارجه رژیم صهیونیستی در مصاحبه با شبکه 10 تلویزیونی این رژیم گفت: امکان ندارد هیچ کشوری تحمل ادامه شلیک موشک‌ها به سمت شهرهای خود را داشته باشد. آمریکا، روسیه و هیچ کشور دیگری چنین چیزی را نمی‌پذیرند.

وی در خصوص چگونگی توقف شلیک موشک‌ها گفت: ما باید اقداماتی اتخاذ کنیم که دیگر پس از آن هیچ موشکی به سمت اراضی ما شلیک نشود حتی اگر این اقدامات 15 سال به طول بینجامد.

لیبرمن در خصوص حمایتش از عملیات زمینی علیه نوار غزه گفت: موضع من در تمامی نشست‌هایی که در کابینه برگزار شده و همچنین در تمامی سطوح سیاسی روشن بوده است. در واقع ما باید تا پایان عملیاتمان را علیه حماس ادامه بدهیم.

وی گفت: امکان ندارد اسرائیل دست روی دست بگذارد تا پنج میلیون تن از شهروندانش آواره شوند. بلکه باید برای امنیت شهروندان خود هر اقدامی لازم باشد بکند و این هدف در واقع نیازمند حمایت جهانی است.