خط امام : تلویزیون رژیم‌صهیونیستی از بزرگترین عملیات نیروهای مقاومت فلسطین در طول تاریخ تاسیس این رژیم برای نفوذ به اراضی اشغالی خبر داد. به گزارش ایسنا به نقل از سایت صدی البلد، تلویزیون رژیم صهیونیستی ویدئوی مربوط به عملیات “اشکول” یا “تونل صوفا” را منتشر کرد. در این عملیات نیروهای مقاومت فلسطین صبح امروز(پنجشنبه) […]

خط امام : تلویزیون رژیم‌صهیونیستی از بزرگترین عملیات نیروهای مقاومت فلسطین در طول تاریخ تاسیس این رژیم برای نفوذ به اراضی اشغالی خبر داد.

به گزارش ایسنا به نقل از سایت صدی البلد، تلویزیون رژیم صهیونیستی ویدئوی مربوط به عملیات “اشکول” یا “تونل صوفا” را منتشر کرد.
در این عملیات نیروهای مقاومت فلسطین صبح امروز(پنجشنبه) با به همراه داشتن تمام تجهیزات نظامی خود از گذرگاه صوفا واقع در شرق رفح عبور کردند. این نیروهای فلسطینی سربازهای اسرائیلی مستقر در منطقه را مورد هدف قرار داده و درگیری‌های سنگینی میان دو طرف به وقوع پیوست.
مسوولان اسرائیلی نیز در خواست نیروهای بیشتری برای مقابله با نیروهای فلسطینی کرده و با استفاده از جنگنده‌ها و توپخانه‌ها و موشک‌های خود آنها را هدف قرار دادند. تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش داد که در این عملیات 8 تن از نیروهای فلسطینی کشته شدند اما گردان‌های القسام اعلام کرد که تمام این 13 نیرو به نوار غزه بازگشته‌اند.
شبکه دو تلویزیون رژیم صهیونیستی اذعان کرد که این عملیات بزرگترین عملیات نفوذ از سوی نیروهای مقاومت در طول تاریخ تاسیس این رژیم به به شمار می‌آید این در حالی است که مسوولان نظامی اسرائیل مانع از انتشار هرگونه اطلاعاتی درخصوص عملیات اشکول شدند.
ارتش اسرائیل اعلام کرد که این منطقه یک منطقه نظامی بوده و نیروهای پاکسازی به این منطقه خواهند آمد.