خط امام : شمار شهدای حملات ددمنشانه و ضد بشری رژیم صهیونیستی به غزه روبه افزایش گذاشته بطوری که برخی منابع خبری روز جمعه تعداد کشته شدگان فلسطینی را 344 و برخی 377 تن ذکر کرده اند. به گزارش ایرنا ، شبکه خبری المیادین به نقل از وزارت بهداشت فلسطین امروز (جمعه) اعلام کرد: در […]

خط امام : شمار شهدای حملات ددمنشانه و ضد بشری رژیم صهیونیستی به غزه روبه افزایش گذاشته بطوری که برخی منابع خبری روز جمعه تعداد کشته شدگان فلسطینی را 344 و برخی 377 تن ذکر کرده اند.

به گزارش ایرنا ، شبکه خبری المیادین به نقل از وزارت بهداشت فلسطین امروز (جمعه) اعلام کرد: در پی ادامه حملات وحشیانه ارتش صهیونیستی به نوار غزه شمار شهدا به 377 تن و شمار زخمی ها به دو هزار و 380 تن رسیده است.

این درحالی است که خبرگزاری فرانسه از غزه به نقل از ˈاشرف القدرهˈ سخنگوی اورژانس فلسطینی در غزه اعلام کرد:شمار شهدای فلسطین در حمله رزیم صهیونیستی به 344 نفر رسیده است.

شهدای جدید شامل پنج عضو یک خانواده از جمله دو کودک در ˈبیت حانونˈ در شمال نوار غزه و سه نفر دیگر در ˈبیت لاهیاˈ است.

منابع فلسطنی گزارش دادند: سازمان یونیسف در گزارشی اعلام کرده است که طی یازده روزی که ارتش اسراییل حملات خود را علیه نوار غزه آغاز کرده، 59 کودک جان خود را از دست داده اند که سن 38 تن از آنان کمتر از 12 سال بوده است.

به گفته مقامات فلسطینی در حمله وحشیانه ارتش اسراییل در پنجشنبه گذشته به نوار غزه 65 فلسطینی شهید شدند که 15 تن از آنها زیر 18 سال سن داشتند.