خط امام : ظریف گفت: جنایت رژیم صهیونیستی در چند هفته گذشته در غزه جای هیچ تاملی را برای سازمان‌های بین‌المللی باقی نگذاشته است که با این حرکات به عنوان جنایات جنگی و جنایت علیه بشریت و مصادیق بارز جنایات ضد انسانی برخورد کنند و بیش از این حیثیت جامعه بین‌المللی را خدشه‌دار نکنند. به […]

خط امام : ظریف گفت: جنایت رژیم صهیونیستی در چند هفته گذشته در غزه جای هیچ تاملی را برای سازمان‌های بین‌المللی باقی نگذاشته است که با این حرکات به عنوان جنایات جنگی و جنایت علیه بشریت و مصادیق بارز جنایات ضد انسانی برخورد کنند و بیش از این حیثیت جامعه بین‌المللی را خدشه‌دار نکنند.

به گزارش ایسنا، وزیر امور خارجه کشورمان که در جمع راهپیمایان روز قدس با خبرنگاران سخن می‌گفت، اظهار کرد: به همین دلیل است که حضور گسترده مردم در روز جهانی قدس که یادگار امام راحل است این امکان را فراهم می‌کند که یادآوری مجددی به جامعه بین‌المللی در خصوص این جنایات شود.

وی همچنین درباره کمک های انسان دوستانه ایران به غزه نیز گفت: این کمک‌ها آماده ارسال به غزه است. با دولت مصر تماس گرفته‌ایم، ‌هواپیمای کمک انسان‌دوستانه ایران که کمک دارویی ارسال کند و مجروحین و بیماران را برای مداوا به ایران منتقل کند آماده است. امیدواریم دولت مصر هرچه سریع تر برای مجوز پرواز اقدام کند.

وی درباره اعزام نمایندگان مجلس به غزه نیز گفت: فعلا فقط امکان ارسال کمک‌ها وجود دارد.