حکم شش سال حبس تعزیری به سید سراج الدین میردامادی ابلاغ شد
حکم شش سال حبس تعزیری به سید سراج الدین میردامادی ابلاغ شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام صبح امروز حکم بدوی شش سال حبس تعزیری سید سراج الدین میردامادی به وی ابلاغ شد. به گزارش خط امام جلسه محاکمه سید سراج‌الدین میردامادی عضو مجمع نیرو های خط امام 30 تیر ماه در شعبه 15 دادگاه انقلاب به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد. در همین رابطه […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام صبح امروز حکم بدوی شش سال حبس تعزیری سید سراج الدین میردامادی به وی ابلاغ شد.

به گزارش خط امام جلسه محاکمه سید سراج‌الدین میردامادی عضو مجمع نیرو های خط امام 30 تیر ماه در شعبه 15 دادگاه انقلاب به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد. در همین رابطه بنا بر اعلام خانواده میردامادی امروز حکم بدوی سراج الدین میردامادی مبنی بر شش سال حبس تعزیری در شعبه 15 دادگاه انقلاب به ایشان ابلاغ شد. این حکم ظرف مدت 20 روز در شعبه تجدید نظر قابل اعتراض است.

به گزارش خط امام در همین رابطه گیتی پورفاضل وکیل میردامادی پس از برگزاری آخرین جلسه محاکمه به خبرنگار ایرنا اظهار داشت : قرار بود دادگاه رسیدگی به اتهامات آقای میردامادی ۱۱ مرداد ماه برگزار شود، اما دادگاه جلسه فوق العاده تشکیل داد و به این پرونده رسیدگی کرد.

پورفاضل افزود: در کیفرخواست دادستانی، اتهامات موکلم تبلیغ علیه نظام و تبانی علیه امنیت ملی عنوان شده بود که پس از قرائت کیفرخواست، موکلم دفاعیات خود را ارایه کرد.

جلسه محاکمه سراج الدین میردامادی ۱۸ دی سال گذشته(۱۳۹۲) در شعبه ۱۵دادگاه انقلاب به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد که قاضی به پرونده نقص گرفت و آن را به دادسرای اوین ارجاع داد که در نهایت دادسرا پرونده را مجددا برای رسیدگی به دادگاه بازگرداند.

سید سراج الدین میردامادی بعد از چند جلسه تحقیق در دادسرای اوین، اواخر اردیبهشت ماه به شعبه دوم بازپرسی احضار و بازداشت شد و اکنون نیز در بازداشت به سر می برد.