سه شنبه, ۰۲ بهمن ۱۳۹۷

دروغی که 1147 شهید برجاگذاشت

پلیس اسرائیل دست داشتن حماس در ربودن سه صهیونیست را تکذیب کرد

پلیس اسرائیل دست داشتن حماس در ربودن سه صهیونیست را تکذیب کرد

خط امام : رژیم صهیونیستی از هفدهم تیرماه حملات هوایی و زمینی خود را علیه مردم بی گناه نوار غزه بی وقفه ادامه داده و با کشتار بیش از ۱۱۴۷ نفر(تاکنون)از ساکنان این منطقه و به جاگذاشتن ۶هزار و ۵۰۰ زخمی، دست از اقدام کینه توزانه برنمی دارد.

بهانه رژیم اشغالگر برای اغاز این حملات کشته شدن سه نوجوان اسرائیلی بوده است. ماموران این رژیم در این راستا بیش از ۴۰۰ فلسطینی را بازداشت کردند و پنج تن را نیز به شهادت رساندند.نیروهای این رژیم پس از آن و در اقدامی تلافی جویانه محمد ابوخضیر نوجوان فلسطینی را ربوده و پس از ضرب و شتم بسیار به قتل رساندند.
سخنگوی پلیس رژیم صهیونیستی عصر روز گذشته ادعاهای مطرح شده از سوی سران این رژیم برای توجیه حملات اخیر به نوار غزه را تکذیب کرد.

به گزارش خط امام مهر به نقل از دیلی استار لبنان ، “میکی روزنفلد” سخنگوی پلیس اسرائیل عصر روز گذشته ادعاهای مطرح شده در مورد دست داشتن حماس در ربودن سه صهیونیست را که منجر به حملات گسترده ارتش به نوار غزه شد، رد کرد.

ادعاهای مقامات رژیم صهیونیستی به ویژه “بنیامین نتانیاهو” نخست وزیر این رژیم، در مورد دست داشتن حماس در ربودن این سه صهیونیست در حالی رد می شود که به موجب این دروغ ظرف ۲۰ روز گذشته هزار و ۱۴۷ نفر از ساکنان غزه به شهادت رسیده و بیش از۶۰۰۰ هزار نفر دیگر نیز در این حملات ددمنشانه زخمی شده اند.

در ماه گذشته میلادی سه صهیونیست ساکن سرزمین های اشغالی از سوی افراد ناشناس ربوده و سپس کشته شدند. سران رژیم صهیونیستی با تبلیغات گسترده، حماس را مسئول این جریان معرفی کرده و متعاقب آن حملات گسترده ای را به نوار غزه آغاز کردند که این حملات تا صبح روز گذشته ادامه داشت.

در همین رابطه خبرنگار بی بی سی نیز در صفحه توئیتر خود نوشت : میکی روزنفلد، سخنگوی پلیس اسرائیل، به من گفت که ربوده و کشته شدن این سه نوجوان تحت رهبری حماس نبوده و این بر خلاف اخباری است که کابینه نتانیاهو منتشر می کرد.

بر اساس این گزارش، رژیم صهیونیستی شب گذشته با تمدید ۲۴ ساعته آتش بس موافقت کرده اما گویا صبح امروز این آتش بس از سوی نظامیان صهیونیستی نقض شده است.

از سوی دیگر روزنامه یدیعوت آحارونوت با انتشار گزارشی اعلام کرد که مقامات رژیم صهیونیستی در حال بررسی طرح پایان عملیات نظامی در غزه است.

در این گزارش ضمن اشاره به تلفات نظامیان رژیم صهیونیستی تصریح شده است که ادامه هلاکت نظامیان رژیم صهیونیستی باعث به وجود آمدن حالتی از ترس و اضطراب در میان ارتش و شهروندان صهیونیستی شده است که این امر به خودی خود باعث تضعیف ارتش رژیم اسرائیل می شود.

این منبع همچنین اعلام کرد که تلاشهای رژیم صهیونیستی برای ایجاد چند دستگی و تفرقه میان کرانه باختری و نوار غزه با شکست روبرو شده است.

 

نوشته شده توسط خط امام در سه شنبه, ۰۷ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۱۸ ب٫ظ

دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.