تاسف شديد خاتمي از حكم سراج الدين ميردامادي ، با چه ملاکی 6 سال زندان بریده اند!
تاسف شديد خاتمي از حكم سراج الدين ميردامادي ، با چه ملاکی 6 سال زندان بریده اند!

خط امام ، خانواده سید سراج الدین میردامادی با سید محمد خاتمی رئیس جمهوردوره اصلاحات دیدار و گفتگو کردند. به گزارش پايگاه اطلاع رساني خط امام حجت الاسلام والمسلمين سيد محمد خاتمی ضمن استقبال از دیدار با خانواده میردامادی و ابراز تاسف شدید از بازداشت و حکم ناعادلانه 6 سال زندان براي ايشان ، خطاب به […]

خط امام ، خانواده سید سراج الدین میردامادی با سید محمد خاتمی رئیس جمهوردوره اصلاحات دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني خط امام حجت الاسلام والمسلمين سيد محمد خاتمی ضمن استقبال از دیدار با خانواده میردامادی و ابراز تاسف شدید از بازداشت و حکم ناعادلانه 6 سال زندان براي ايشان ، خطاب به پدر و همسر سراج الدین اظهار داشت ، خوشحالم که با شما دیدار کردم و از طرفی واقعا در خصوص وضعیت آقا سراج متاسفم. بنده معتقدم در سطوح بالای نظام درباره این برخوردها به گونه ای دیگر نگاه وجود دارد اما متاسفانه جریانی وجود دارد که بنا دارد بگوید هیچ چیزی تغییر نکرده بلکه اوضاع بدتر شده است مثل وضعیت زندانیان سیاسی و حصر آقایان موسوی و کروبی که حادتر شده و وضعیت بنده و دیگران.
وی خطاب به استاد سید حسین میردامادی پدر سراج الدین اظهار داشت: بنده مطالب متين شما را خوانده ام و ای کاش بزرگان کشور و نظام هم بخوانند و برای حفظ و تقویت نظام به نصایح دلسوزانه شخصیت هایی همچون شما توجه کنند.
اینکه مردم را مرعوب کنند و چند صباحی مصدر حکومتی را حفظ کنند نتیجه ای معکوس در پی خواهد داشت.
ايشان در ادامه افزود ، ما برای جمهوری اسلامی مد نظر امام که مروج اسلامي مترقی، مردم سالار همراه با آزادی بیان بود انقلاب کردیم. در دنیایی که امروزه اسلام را مساوی کشتار و خشونت معرفی می کنند باید آن اسلام رحمانی و اخلاقی را تقویت کنیم.
رئيس جمهور اسبق كشورمان در ادامه با اعتراض نسبت به حکم سراج الدین میردامادی گفت ، واقعاً با چه ملاکی 6 سال زندان برای سیدسراج الدین بریده اند! باید جرم با مجازات تناسب داشته باشد .
بنده معتقدم این برخورد برای تقابل با دولت است. در واقع جناب دکتر روحانی ریاست محترم جمهوری برای بهبود اوضاع کشور عزم جدی دارد ولی جریانی در کشور به دنبال القا این است که هیچ چیزی با تغییر دولت عوض نشده است.