به گزارش خط امام به نقل از ایسنا: نوزادی که قربانی کودک‌آزاری شده است به‌دلیل وخامت حالش به بیمارستان منتقل شد. سرهنگ ابوالقاسم باقری، فرمانده انتظامی کاشمر گفت: زن جوان معتاد پس از آزادی از زندان به‌دنبال کار می‌گشت به همین دلیل فرزند شش ماهه‌اش را به یکی از آشنایان سپرد اما معتادان برای اینکه […]

به گزارش خط امام به نقل از ایسنا: نوزادی که قربانی کودک‌آزاری شده است به‌دلیل وخامت حالش به بیمارستان منتقل شد. سرهنگ ابوالقاسم باقری، فرمانده انتظامی کاشمر گفت: زن جوان معتاد پس از آزادی از زندان به‌دنبال کار می‌گشت به همین دلیل فرزند شش ماهه‌اش را به یکی از آشنایان سپرد اما معتادان برای اینکه این زن را دوباره به خرید و فروش مواد بازگردانند فرزندش را ‌دزدیدند و به‌دلیل مصرف موادمخدر کودک شش‌ماهه را مورد آزارواذیت با سیگار و سیم داغ قرار دادند به‌گونه‌ای که آثار شکنجه و سوختگی در جای‌جای بدن کودک دیده می‌شود.

وی گفت: در پی وقوع این حادثه در محدوده بلوار سجاد کاشمر، گشت کلانتری 12 در محل حاضر شد و زنی 30ساله درحالی‌که نوزاد شیرخوارش را در آغوش کشیده بود، هراسان و با عجله خود را به ماموران رساند. او دو مرد را نشان داد که درحال فرار بودند.

بلافاصله آن دو مرد دستگیر و به همراه این زن جوان که (ز) نام دارد به کلانتری انتقال یافتند. (ز) که همچنان نوزادش را در آغوش می‌فشرد با گریه شکایتش را از (م) و (ج) اینگونه اعلام کرد که آنان فرزند شش ماهه‌اش را با سیگار مورد آزار و شکنجه قرار داده‌اند.

فرمانده انتظامی کاشمر گفت: بدن نوزاد که انگار بیهوش بود مورد بررسی قرار گرفت و در چندین جای بدنش آثار کبودی و سوختگی شبیه آتش سیگار و سیم‌داغ مشاهده شد و او به دلیل وخامت حالش، به بیمارستان حضرت ابالفضل کاشمر انتقال یافت. وی افزود: (م) و دوستش (ج) که مادر این نوزاد از آنان شاکی بود مورد بازجویی قرار گرفتند، اما خود را بی‌گناه معرفی کردند و فرد دیگری به‌نام (م) را در این زمینه مجرم دانستند. باقری گفت: متهمان شب را با هماهنگی قاضی کشیک در کلانتری گذراندند تا روز بعد به دادسرا اعزام شوند، (م) هم متواری بود و اثری از او نیست.

بنا به گفته فرمانده انتظامی کاشمر، همسر (ز) که به کریستال اعتیاد داشت از سال 91 به جرم خریدوفروش موادمخدر به حبس ابد محکوم شده و در زندان به‌سر می‌برد (ز) هم به همین جرم به دوسال حبس محکوم شده بود که قبل از ماه مبارک رمضان پس از تحمل یکسال حبس مورد عفو قرار گرفت و آزاد شد. او پس از آزادی نه جای مشخصی داشت و نه کار مشخصی، ارتباطش با پدر و مادرش ضعیف بود و تمایلی به زندگی با آنان نداشت با خانواده همسرش هم رابطه سردی داشت.

در همین حال (ز) گفت: حال فرزندش اردلان روبه‌بهبود است و قصد دارد او را به بهزیستی تحویل بدهد. وی با انکار اعتیاد، درباره اینکه چطور کودکش از پاتوق معتادان سردرآورد گفت: دنبال کار می‌گشتم و بچه را به یکی از آشنایان سپرده بودم اما (م) که از او شکایت کردم، بدون اطلاع من بچه را گرفته و برده بود.