شنبه, ۰۴ اسفند ۱۳۹۷

جوانان مجمع نیروهای خط امام استان فارس

راه ایجاد جامعه سالم رسانه های مستقل ، جسور و روشنگر است

راه ایجاد جامعه سالم رسانه های مستقل ، جسور و روشنگر است

به گزارش خط امام ، کمیته جوانان مجمع نیروهای خط امام استان فارس به مناسبت ۱۷ مرداد ماه روز خبرنگار با صدور بیانیه ای ضمن گرامیداشت این روز بر جایگاه ، نقش و تاثیر آن بر جامعه اشاره نموده ،افزودند یکی از راههای ایجاد جوامع سالم و پیشرفته ، ایجاد رسانه های مستقل ، جسور و روشنگر میباشد.

در ادامه متن کامل این بیانیه می آید…

“با یاد حق”

لاتَنظُروا اِلی کَثره صَلوتِهِم وَ صَومِهِم وَ کثره الحَجِّ وَالمعروف وَطنطنَتَهم بِاللَّیل، وَلکن اُنظُروا اِلی صِدق الحَدیث وَاَداء الاَمانـه؛

به زیاد نماز خواندن و روزه ی بی شمار گرفتن و حج بسیار انجام دادن و نیکی فراوان کردن وشب به ذکر زنده نگه داشتن آنان ننگرید، بلکه به راستی در گفتار و ادای امانت آنان نگاه کنید.

“رسول مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی(ص)”

۱۷ مرداد ماه هر سال چشم فعالان حوزه های اجتماعی ، اجرایی ، فرهنگی ،سیاسی و … به سویی معطوف میشود که به حق جزء مظلوم ترین اقشار ایران زمین‌اند.

این روز به نام  عزیزانی مزین گردیده که به علت رسالتی که بر دوش دارند ، زبان گویای تمامی مردم هستند و نقشی بی بدیل در شناخت حق و حقیقت دارند تا جاییکه “مطبوعات” را رکن چهارم دموکراسی میدانند و فعالان عرصه رسانه نقشی تعیین کننده در احقاق حقوق آحاد ملت داشته و یکی از راههای ایجاد جوامع سالم و پیشرفته ، ایجاد رسانه های مستقل ، جسور و روشنگر میباشد.

خبرنگاری نیز به گزارش تمامی سازمانهای بین المللی حقوق بشر جزء سخت ترین و در عین حال پر حادثه ترین مشاغل سطح دنیاست و این قشر فعال ، نه تنها جان خود را در کف دست گرفته و روشنگری را سرلوحه فعالیت قرار میدهند، بلکه دائم از سوی معاندین حق و حقیقت در معرض اتهامات و تهدید قرار میگیرند. ایستادگی در مقابل این فشارها ، روح بلند و قدم هایی استوار میطلبد که قطعا اکثریت خبرنگاران جامعه ما از آن برخوردارند.

اینجانبان ، اعضای کمیته مرکزی شاخه جوانان مجمع نیروهای خط امام در استان فارس ، دست یکایک شما دوستان عزیز عرصه خبر و رسانه را به گرمی فشرده ، از شما در جهت پیشبرد هر چه بهتر اهداف متعالی مجمع، صمیمانه استمداد طلبیده و توفیق روز افزون شما طلایه داران جبهه آگاهی و روشنگری را از خداوند منان خواستاریم.

راه شهید عرصه خبررسانی ، ” شهید محمود صارمی”  پررهرو و یادش گرامی  باد.

روز و روزگارتان خجسته باد…

کمیته جوانان مجمع نیروهای خط امام

نوشته شده توسط خط امام در جمعه, ۲۴ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۷:۴۲ ق٫ظ

دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.