خط امام : گردان‌های شهید عزالدین قسام، شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در واکنش به نقض آتش‌بس موقت 24 ساعته از سوی رژیم صهیونیستی و ازسرگیری حملات این رژیم به نوار غزه بیانیه‌ای صادر کرد. به گزارش خط امام به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین، متن بیانیه گردان‌های قسام به شرح زیر است: […]

خط امام : گردان‌های شهید عزالدین قسام، شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در واکنش به نقض آتش‌بس موقت 24 ساعته از سوی رژیم صهیونیستی و ازسرگیری حملات این رژیم به نوار غزه بیانیه‌ای صادر کرد.
به گزارش خط امام به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین، متن بیانیه گردان‌های قسام به شرح زیر است:
«رژیم صهیونیستی با نقض آتش‌بس موقت و ارتکاب جنایت وحشیانه علیه منزل خانواده دلو در محله شیخ رضوان، درهای جهنم را به روی خود گشود.
رژیم صهیونیستی همواره جنایت‌هایی وحشیانه را علیه ملت فلسطین مرتکب می‌شود که آخرین مورد این جنایت‌ها نقض آتش بس موقت 24 ساعته، ساعاتی قبل از پایان آن و حملات گسترده هوایی به منازل فلسطینیان در نوار غزه است.
به همین منظور، گردان‌های شهید عزالدین قسام هم‌زمان که مسئولیت حمله موشکی به تل آویو، قدس اشغالی، فرودگاه بن گوریون، کریات ملاخی، نتیفوت، بئر السبع، مجدل و سدیروت را بر عهده می‌گیرد، موارد زیر را نیز مورد تاکید قرار می‌دهد:
نخست: حملات موشکی قسام در چارچوب پاسخ به نقض آتش‌بس از سوی دشمن صهیونیستی و ارتکاب جنایت های وحشیانه علیه ملت فلسطین به ویژه حمله به منزل خانواده دلو در محله شیخ رضوان در شمال شهر غزه انجام می‌گیرد.
دوم: این نخستین پاسخ حماس به جنایت های اسرائیل بود و دشمن با نقض آتش‌بس در واقع درهای جهنم را به روی خود گشود و به یاری خداوند تاوان سختی پس خواهد داد.
سوم: دشمن صهیونیستی اگر جرات دارد دلیل حقیقی حمله وحشیانه و بزدلانه به منزل خانواده دلو را اعلام کند.
ما در راه خدا جهاد می‌کنیم و یا پیروز می‌شویم یا به شهادت می‌رسیم.