خط امام : رییس جمهور با بیان این‌که دولت به رأی مجلس شورای اسلامی هرچه باشد احترام خواهد گذاشت، تصریح کرد که امروز روز احیای اخلاق است. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حجت‌الاسلام روحانی در جمع مردم اردبیل خطاب به مردم این شهر گفت:‌من به شما قول داده بودم که بیایم و البته […]

خط امام : رییس جمهور با بیان این‌که دولت به رأی مجلس شورای اسلامی هرچه باشد احترام خواهد گذاشت، تصریح کرد که امروز روز احیای اخلاق است.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حجت‌الاسلام روحانی در جمع مردم اردبیل خطاب به مردم این شهر گفت:‌من به شما قول داده بودم که بیایم و البته خیلی دوست داشتم در کنار وزیر دانشمند و مودب علوم در مجلس شورای اسلامی که امروز برای استیضاح در مجلس حضور پیدا کرده قرار بگیرم و با زبان صریح از این دانشمند خدوم حمایت کنم.
وی افزود: از نمایندگان استان اردبیل در مجلس شورای اسلامی سپاسگزاری می‌کنم که جایشان اینجا خالی است؛ اگرچه آنها به خاطر حمایت از دولت در مجلس ماندند وان‌شاءألله عصر به این استان برمی‌گردند.
روحانی با بیان این‌که دولت به رأی مجلس شورای اسلامی هرچه باشد احترام خواهد گذاشت، گفت: به نمایندگان مجلس شورای اسلامی از همین جا اعلام می‌کنم امروز هرچه وحدت و اتحاد سه قوه بیشتر باشد در دنیای پر اشوبی که وجود دارد دشمنان ما ناراحت و دوستان ما در جهان خوشحال خواهند شد و من امیدوارم نمایندگان مجلس شورای اسلامی در چارچوب قانون اساسی و آیین‌نامه مجلس شورای اسلامی به وظایف خود عمل کنند.
رئیس جمهور خاطرنشان کرد: ان شاء ألله درست در آستانه هفته دولت و نزدیک بازگشایی دانشگاه‌ها شاهد رأی قاطع وزیر علوم و حضورشان با رأی قاطع‌تر در صحنه دانشگاه‌های کشور باشیم.
وی همچنین گفت که امروز روز احیای اخلاق است.
روحانی افزود: امروز مردم عراق، سوریه و فلسطین همگی چشمشان به دست کمک مردم ایران اسلامی است.
رئیس جمهور در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به برنامه‌های دولت برای استان اردبیل در سال‌های آتی، خاطرنشان کرد: بزرگترین طرحی که دولت در ظرف سه و چهار سال آینده اجرایی و عملیاتی می‌کند بحث شبکه‌های آبیاری است. مجموعا تا پایان این سال‌ها بیش از 83 هزار هکتار تحت پوشش شبکه‌های آبیاری قرار خواهند گرفت.