محمدعلی نجفی سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری شد/ فرجی دانا مشاور رییس جمهوری
محمدعلی نجفی سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری شد/ فرجی دانا مشاور رییس جمهوری

خط امام : «حسن روحانی» رییس جمهوری در حکمی «محمدعلی نجفی» را به عنوان سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری منصوب کرد. پس از برکناری «رضا فرجی دانا» وزیر علوم توسط نمایندگان مجلس، روحانی در احکام جداگانه ای ˈمحمدعلی نجفیˈ را به عنوان سرپرست وزارت علوم و فرجی دانا را به عنوان مشاور رئیس جمهوری […]

خط امام : «حسن روحانی» رییس جمهوری در حکمی «محمدعلی نجفی» را به عنوان سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری منصوب کرد.
پس از برکناری «رضا فرجی دانا» وزیر علوم توسط نمایندگان مجلس، روحانی در احکام جداگانه ای ˈمحمدعلی نجفیˈ را به عنوان سرپرست وزارت علوم و فرجی دانا را به عنوان مشاور رئیس جمهوری در امور علمی و آموزشی منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، متن احکام حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای دکتر محمدعلی نجفی

با تشکر فراوان از زحمات جناب آقای دکتر فرجی دانا در دوران مسئولیتشان به عنوان وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، براساس اصل 135 قانون اساسی و نظر به مراتب تعهد و سوابق علمی و مدیریتی جنابعالی به موجب این حکم، شما را به سرپرستی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برمی گزینم.

امید است با توفیقات الهی و تلاش همه همکاران آن وزارت، اعضای هیأت های علمی و دانشجویان دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی سراسر کشور، در خدمت به ملت شریف ایران و نظام جمهوری اسلامی با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق باشید.

حسن روحانی

رییس جمهوری همچنین در حکمی با قدردانی از زحمات و تلاش های بی دریغ «رضا فرجی دانا» در طول دوره مسوولیت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وی را به سمت مشاور رییس جمهوری در امور علمی و آموزشی منصوب کرد.
بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای دکتر رضا فرجی دانا

توفیق همکاری با دانشمندی پرتلاش چون جنابعالی برای دولت تدبیر و امید فرصت ارزشمندی بود که بسیار علاقمند بودم این همکاری همچنان ادامه می یافت. اینک، ضمن آرزوی توفیق برای ادامه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ، مراتب تقدیر و تشکر خود را از زحمات و تلاش های بی دریغ و ارزنده جنابعالی در طول دوره مسوولیت در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ابراز می دارم.

امید است همچون گذشته با اتکاء به ایمان، دانش و تجربیات ارزشمندتان همواره منشأ خدمات مؤثری برای کشور باشید و با عنایات الهی در جهت تحقق آرمان های انقلاب اسلامی و اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق باشید.

بدین وسیله جنابعالی را به عنوان مشاور رییس جمهوری در امور علمی و آموزشی منصوب می نمایم تا همچنان در کنار دولت تدبیر و امید منشأ خدمات ذی قیمتی باشید.

حسن روحانی