زمان مجازات نزدیک است
زمان مجازات نزدیک است

خط امام : « ربا » دختر (12 ساله) شهید ابوشماله ساکت و اما مستحکم ایستاده است.اشک ها آرام آرام برگونه هایش جاری است و او تلاش می کند آنها را مخفی کند. خانواده «محمد ابوشماله» فرمانده شهید گردان های القسام از کسانی که برای آخرین وداع با پیکر شهید به خانه شان آمده اند، […]

خط امام : « ربا » دختر (12 ساله) شهید ابوشماله ساکت و اما مستحکم ایستاده است.اشک ها آرام آرام برگونه هایش جاری است و او تلاش می کند آنها را مخفی کند. خانواده «محمد ابوشماله» فرمانده شهید گردان های القسام از کسانی که برای آخرین وداع با پیکر شهید به خانه شان آمده اند، با روی گشاده و شادمان استقبال می کنند و به آنان خوش آمد می گویند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام ایرنا از غزه خبر داد ، درمیان جمع زنان داخل منزل شهید در شهر رفح در جنوب نوارغزه نزدیک مرزهای فلسطین و مصر،« ربا» دختر (12 ساله) شهید ابوشماله ساکت و اما مستحکم ایستاده است. اشک ها آرام آرام برگونه هایش جاری است و او تلاش می کند آنها را مخفی کند.
ربا درحالیکه پیوسته برای پدرش از خداوند طلب رحمت و آمرزش می کند و می خواهد او را به بهشت اعلی ببرد، می گوید :« پدرهرگز فراموشت نمی کنم».81283032-5901754
وی تاکید می کند که می خواهد پیامی به صهیونیست های اشغالگر بدهد و ادامه می دهد: خداوند به حساب شما می رسد، همواره در تعقیب شما خواهیم بود و سایه به سایه تعقیبتان می کنیم و سرانجام همانطور که پدرم را به شهادت رساندید ، شما را به هلاکت می رسانیم.
دختر ابوشماله با تاکید به اینکه به پدر شهیدش افتخار می کند و اکنون شادمان است، گفت که شهید ابوشماله در همه عمرش مانند خاری در چشم صهیونیست ها بود.
ربا گفت: در طول جنگ ها هرگز نمی توانستیم پدرمان را ببینیم، مانند این یک باربندرت اتفاق می افتد، برای همیشه با مهربانی هایش با خودم و بردار و خواهرانم زندگی خواهم کرد.
شهید ابوشماله صاحب 4 دختر بود که بزرگترین آنها ربا است و یک پسر هم به نام خلیل از او به یادگار مانده است.
خواهر شهید هم گفت که محمد برادرش محبوب بود و همه گروه های فلسطینی با او روابط خوب و نزدیک داشتند و هرکاری از دستش برمی آمد برای ملت مظلوم فلسطین انجام می داد.
ام عبدالله افزود: هر سه ماه یکبار و آن هم برای چند دقیقه می توانستم برادرم را ببینم و او باید بسرعت به پایگاه بازمی گشت زیرا دشمن صهیونیستی لحظه ای از تعقیب او دست نمی کشید.
وی خاطرنشان کرد: زمانی که خبر ترور فرماندهان مقاومت را شنیدم ، انتظار داشتم که برادرم یکی از شهدا باشد.
محمدابوشماله (42 ساله) از فرماندهان ارشد گردان های القسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی (حماس) از سال 1991 تحت تعقیب دستگاه های امنیتی و جاسوسی رژیم صهیونیستی بود.
او سه بار از تلاش های صهیونیست ها برای ترورش جان سالم بدر برد.
خطرناک ترین تلاش صهیونیست ها زمانی بود که ارتش صهیونیستی در سال 2004 اردوگاه « یبنا» را در رفح اشغال و منزل ابوشماله را محاصره کرد.
دشمن صهیونیستی در این حمله منزل ابوشماله را منفجر و تخریب کرد اما به او آسیبی نرسید و حتی یک سرباز صهیونیست به هلاکت رسید.
در سال 2003 در اثر حمله هوایی ارتش صهیونیستی به خودرویی که رانندگی آن را برعهده داشت، زخمی شد.
جنگنده های صهیونیست خودرو ابوشماله را که شهید « رائد العطار» هم همراه او بود نزدیک بیمارستان غزه در شرق شهر خان یونس در جنوب نوار غزه هدف گرفتند.
81283032-5901755در شروع جنگ سال 2012 صهیونیست ها منزل ابوشماله را بمباران کردند اما او در حالیکه در منزل بود، نجات یافت.
ابوشماله فرمانده گردان های القسام در منطقه جنوبی نوارغزه و مسئول بخش امداد و تجهیز شاخه نظامی حماس به سلاح هم بود.
رژیم صهیونیستی مدعی بود که ابوشماله از مسئولان عملیات ربایش سرباز ارتش صهیونیستی در رفح در جریان جنگ علیه غزه است.
جسد این سرباز صهیونیست همچنان در اختیار گردان های القسام است.
تشییع پیکر سه فرمانده شهید گردان های القسام به یک همه پرسی بزرگ در باره گزینه مقاومت تبدیل شد و ده ها هزار نفر از همه گروه های فلسطینی در مراسم وداع با این شهدا شرکت کردند و یکصدا فریاد می زدند که مقاومت ادامه دارد و موشک ها قلب تل آویو را نشانه خواهند رفت.
ارتش صهیونیستی صبح روز پنجشنبه گذشته و یک روز بعداز ترور و به شهادت رساندن همسر و دو فرزند « محمد ضیف» فرمانده گردان های القسام، به شهر رفح در جنوب غزه حمله کرد که به شهادت سه فرمانده این گردان ها منجر شد.
در این حمله « رائد العطار»،« محمدابوشماله» و « محمد برهوم» سه فرمانده گردان های القسام شاخه نظامی حماس، به شهادت رسیدند.