خط امام : خانه خبرنگار شبکه العالم در غزه هدف حمله یکی از جنگنده های رژیم صهیونیستی قرار گرفت و با خاک یکسان شد.پ به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، ˈمصطفی عبدالهادیˈ که منزلش در شهرک ˈالنصرˈ در شمال غربی شهر غزه قرار دارد، هدف حمله یک فروند جنگنده اف 16 رژیم صهیونیستی قرار گرفت […]

خط امام : خانه خبرنگار شبکه العالم در غزه هدف حمله یکی از جنگنده های رژیم صهیونیستی قرار گرفت و با خاک یکسان شد.پ

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، ˈمصطفی عبدالهادیˈ که منزلش در شهرک ˈالنصرˈ در شمال غربی شهر غزه قرار دارد، هدف حمله یک فروند جنگنده اف 16 رژیم صهیونیستی قرار گرفت و کاملا ویران شد.
عبدالهادی در این باره گفت که منزل وی و برادرش در یک آپارتمان 5 طبقه قرار داشت و در این حمله همسر برادرش مجروح شده است.
مصطفی عبدالهادی از خبرنگاران باسابقه شبکه العالم در غزه است که منزلش در حملات سابق رژیم صهیونیستی آسیب دیده بود.
شبکه العالم از آغاز حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به غزه، به صورت لحظه به لحظه در حال پوشش رویدادهای غزه است.
ˈایهاب الغصینˈ قائم مقام وزارت اطلاع رسانی فلسطین در غزه، با تمجید از فعالیت های شبکه العالم در جریان جنگ غزه و پوشش لحظه به لحظه رویدادهای این جنگ، خاطرنشان کرد: شبکه العالم، لحظه به لحظه در حال پوشش خبرهای غزه و بازگو کردن واقعیت این جنگ و مسأله مقاومت و جنایت های رژیم صهیونیستی است.
الغصین افزود: ولی متأسفانه رسانه های برخی کشورهای عربی و اسلامی و خارجی از رژیم اشغالگر صهیونیستی حمایت می کنند و حتی از وظایف حرفه ای خود شانه خالی کرده اند.
این مسؤول فلسطینی با اشاره به شهادت و مجروح شدن تعداد قابل توجهی خبرنگار و روزنامه نگار در جریان جنگ اخیر، تأکید کرد: هدف از این کار خاموش کردن صدای حقیقت و پنهان کردن جرم و جنایتهایی است که در غزه صورت می گیرد.