خط امام : محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران به منظور زیارت حرم مطهر حضرت امیرالمومنین علی (ع) و دیدار با آیت الله سیستانی و دیگر مراجع تقلید شیعیان وارد نجف اشرف شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام به نقل از ایرنا، رییس دستگاه دیپلماسی که به منظور دیدار و […]

خط امام : محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران به منظور زیارت حرم مطهر حضرت امیرالمومنین علی (ع) و دیدار با آیت الله سیستانی و دیگر مراجع تقلید شیعیان وارد نجف اشرف شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام به نقل از ایرنا، رییس دستگاه دیپلماسی که به منظور دیدار و رایزنی با مقامات عراقی از روز گذشته به عراق سفر کرده است، پس از دیدار با فواد معصوم رییس جمهوری این کشور، حیدر عبادی نخست وزیر مکلف به تشکیل کابینه، نوری مالکی نخست وزیر، رییس مجلس، رییس اطلاعات ملی و رییس مجلس اعلای عراق دقایقی پیش وارد نجف اشرف شد.
ظریف قرار است در شهر نجف اشرف ضمن دیدار با آیت الله سیستانی با آیت الله بشیر نجفی، آیت الله محمد اسحاق فیاض و همچنین آیت الله محمد سعید حکیم از مراجع عظام تقلید دیدار و گفت و گو کند.
وزیر امور خارجه و هیات همراه وی در بدو ورود به نجف اشرف مورد استقبال « عبدالرحیم ساداتی فر» سرکنسول ایران در این شهر و همچنین تعدادی از مقامات محلی قرار گرفت.
در این مراسم عدنان زلفی استاندار نجف و همچنین محمد ضیاء رییس عتبات عالیات حرم مطهر حضرت امیرالمومنین علی (ع) حضور داشتند.