خط امام : فعالیت‌ حامیان گروه‌های تروریستی به ویژه “داعش” در شبکه‌های اجتماعی، بیانگر استفاده آنان از خطوط تلفن یکی از کشورهای عربی منطقه است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام ، العالم به نقل از روزنامه “الحیات” چاپ لندن نوشت ، مطالب برخی از حامیان گروه های تروریستی در شبکه های اجتماعی، بیانگر آن است که آنها […]

خط امام : فعالیت‌ حامیان گروه‌های تروریستی به ویژه “داعش” در شبکه‌های اجتماعی، بیانگر استفاده آنان از خطوط تلفن یکی از کشورهای عربی منطقه است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام ، العالم به نقل از روزنامه “الحیات” چاپ لندن نوشت ، مطالب برخی از حامیان گروه های تروریستی در شبکه های اجتماعی، بیانگر آن است که آنها برای ورود به شبکه‌های اجتماعی از خطوط تلفن عربستان سعودی استفاده می کنند.
بر اساس این گزارش، “شبکه ارتباطات عربستان” مهمترین راه ارتباطی حامیان تروریستها با شبکه‌های اجتماعی در اینترنت است.
شرکت ارتباطات عربستان، ادعا کرده است که نظارت و پیگرد مشترکان و دستگیری آنان در چارچوب سیاستهای مبارزه با تروریسم، ارتباطی به این شرکت ندارد؛ و نهادهای امنیتی باید در این زمینه پاسخگو باشند.
“امجد شاکر” مدیرکل امور رسانه ای شرکت ارتباطات عربستان خاطرنشان کرد که فعالیتهای این شرکت به ارائه خدمات ارتباطی و فناورهای اطلاعاتی به مشترکان در سراسر عربستان است؛ و وزارت کشور و اداره ارتباطات و فناوری اطلاعات مسؤول هستند.
روزنامه الحیات تأکید کرد که تلاشهایش برای اطلاع از نظر مسؤولان اداره ارتباطات و فناوری اطلاعات عربستان در خصوص نظارت مستقیم بر حسابهای الکترونیکی حامیان تروریست‌ها، بی نتیجه ماند.