خط امام : در پی اعلام آتش بس در غزه و پیروزی مقاومت در برابر تجاوزگری رژیم صهیونیستی حزب الله لبنان با صدور بیانیه‌ای این پیروزی را به ملت و گروه های مقاومت تبریک گفت. به گزارش روز پایگاه خبری شبکه العالم، در این بیانیه آمده است: حزب الله این پیروزی بزرگ را به ملت […]

خط امام : در پی اعلام آتش بس در غزه و پیروزی مقاومت در برابر تجاوزگری رژیم صهیونیستی حزب الله لبنان با صدور بیانیه‌ای این پیروزی را به ملت و گروه های مقاومت تبریک گفت.

به گزارش روز پایگاه خبری شبکه العالم، در این بیانیه آمده است: حزب الله این پیروزی بزرگ را به ملت شجاع فلسطین، گروه های مقاومت، خانواده های شهدا و اسیران تبریک می گوید. این پیروزی با تحمیل شروط مقاومت برای اعلام آتش بس بر دشمن و وادار کردن آن به پذیرش خواسته های رهبران ملت فلسطین تحقق یافت. این پیروزی در نتیجه عملکرد، اراده، ایستادگی و پایداری مقاومت به دست آمد و بهای شکیبایی ملت فلسطین در روزهای سخت تجاوزرگری رژیم صهیونیستی است.
در ادامه بیانیه حزب الله آمده است: حزب الله آنچه را که روی داد پیروزی بزرگی برای ملت فلسطین در چارچوب تحقق خواسته‌های اساسی آن به فضل مقاومت می‌داند؛ و بر اهمیت این دستاورد و نقش آن در مسیر رویارویی با رژیم صهیونیستی تاکید می‌کند، زیرا این پیروزی مقدمه‌ای برای پیروزی‌های بزرگ به شمار می‌رود.
حزب الله لبنان خاطرنشان کرد: حزب الله از تلاش‌های کشورها و طرف‌های مختلف برای تامین شروط این پیروزی از جمله گشوده شدن گذرگاه‌های نوار غزه قدردانی می‌کند.