خط امام : پادشاه عربستان سعودی که کشورش یکی از اصلی ترین متهمان در تجهیز و ایجاد گروه ترویستی داعش است پیش بینی کرد این گروه به زودی به اروپا و آمریکا خواهد رسید. ملك عبدالله شاه عربستان سعودي – به اروپا و آمريكا هشدار داد كه اگر از موضع قدرت و با سرعت اقدامي […]

خط امام : پادشاه عربستان سعودی که کشورش یکی از اصلی ترین متهمان در تجهیز و ایجاد گروه ترویستی داعش است پیش بینی کرد این گروه به زودی به اروپا و آمریکا خواهد رسید.
ملك عبدالله شاه عربستان سعودي – به اروپا و آمريكا هشدار داد كه اگر از موضع قدرت و با سرعت اقدامي نكنند- تروريست ها تا يك ماه ديگر به آن سرزمين ها خواهند رسيد.
به گزاش ایرنا به نقل از نشريه ايتاليايي “فورميكه ” به تازگي در گزارشي عربستان سعودي – قطر و كويت را حاميان اصلي گروه تروريستي داعش در سوريه و عراق معرفي كرد.
اين نشريه خبر داد كه گروه داعش منابع مالي خود را با دريافت كمك هاي داوطلبانه از كشورهاي حوزه خليج فارس – فروش نفت و كنترل ساختارهاي كليدي به دست مي آورد.
به گزارش خبرگزاري آسوشيتدپرس – ملك عبدالله بي آنكه از گروهي خاص نام ببرد- گفت : مسلم است كه آنها تا يك ماه ديگر به اروپا و تا يك ماه بعد از آن – به آمريكا خواهند رسيد.
بر اساس اين گزارش – به نظر مي رسد سخنان شاه سعودي براي جلب نظر ناتو و ايالات متحده به منظور حضور جدي تر در منطقه بيان شده باشد.
رسانه هاي دولتي عربستان – سخنان ملك عبدالله را صبح روز شنبه منتشر كردند.
خبرآنلاین